2737
2739
عنوان

شوهرم نمیزاره پسرم رو ببرم خونه خواهرم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 71 پست
خب منطقي هست حرف شمل ولي بخاطر بچه بايد كوتاه بياد اين بيشتر لج دارهه به جا دعوا بگو بچه رو از خودت ...

بچه طفلی خیلی بهش اصرار میکنه میگه دوستدارم برم خونه خاله ولی میگه باید با من بیای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به خواهرت بگو هفته دیگه میای که بچمم دوست داره بیاد تورو ببینه. اخه این هفته نوبت شوهرمه ببرش خونه ن ...

اره دیگه مجبورم بگم نمیام...ولی تا هفته دیگه اصلا ممکنه نرم

2740
انشاالله خوب باهم دعوانمیکنیدوکنارمیاد؛خانواده هاچجوری بانرفتنتون کناراومدن

آخه اونا یه مدت میومدن و کیف  و خوشگذرانی خونه ما دیدم شوهرم ککشم نمیگزه که از خانواده من کسی نمیاد من بهشون گفتم حالا که اینجوریه خوشم نمیاد با کسی رابطه داشته باشم....الان دوسه ماه او نام نمیان دیگه

آخه اونا یه مدت میومدن و کیف  و خوشگذرانی خونه ما دیدم شوهرم ککشم نمیگزه که از خانواده من کسی ن ...

اوه خوب شوهرت بحرفت میکن فقط ی بچه داری؟؟؟شوهرت اخلاقش حالاباهات خوب هست

تا روووت میگیرم 
بخدا تو چشم بچه بد ميشه اين پدر بهش بگو 

بهش گفتم ...پسرمم بهش میگه ولی اون میگه دست خودت نیست باید با من بیای...میگه بچه مال پدره هر جا من میگم باید بیاد.ولی پسرم میگه بهش دوستندارم باهات بیام

بهش گفتم ...پسرمم بهش میگه ولی اون میگه دست خودت نیست باید با من بیای...میگه بچه مال پدره هر جا من م ...

ولش كن به پسرت بكو بخاطر تو مهموني رو عقب ميندازم ،واقعا خدا دلش رو صاف كنه 

مهربان باشیم
2706