2737
2739

آخه یک چند وقتیه حال جفتمون خرابه اگه برسم بهتره ولی من دلم نمیاد بدون بچرم شیر خشکیده با مادر بزرگشم از من بهتر میمونه ولی من دوست دارم بچمم ببرم شوهرم میگه اگه مریض شد با خودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااااااا چرا اون وقت؟ من با بچه هشت ماهه و سه سالع رفتم پیاده روی اربعین خیلی هم خوش گذشت مگه بچه ...

واقعا ؟؟؟؟!!!!!! شوهر منم رفت پیاده روی اربعین ولی میگفت بهداشت صفر بوده دستشویی های کثیف نه حموم درست و حسابی اونوقت چطوری شما بچه کوچیک بردی ؟

زندگی زیباست ...
2731
از طرف شرکت برامون سوییت گرفتن برای شمال من میگم هوا گرمه بچه اذیت میشه نریم شوهرم میگه این 4روز دخت ...

😑😑😑😑😑 واقعا چه جوری اونجا میتونی تحمل کنی همش به جای تفریح فکرت پیش بچه هست ببرش که باهم خوشبگذرونید

.....🤪....
شوخی میکنی با دوتا بچه کوچیک پیاده روی اربعین 

جدی میگم

سه سال رفتم، هر سه سال با دوتا بچه هام

پسرم هشت ماهه، یکسال و هشت، دوسال و هشت

دخترم سه،چهار، پنج ساله

بودنبودن هرسال

سال دیگه میشن سه تا ان شاءالله بازم خواهم رفت بامید خدا

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2740

من با دوقلو هام با قطار رفتم مشهد،با ماشین شمال و تبریز،پیش هیچ کسی نمیذارمشون،چون نفسشون بسته به نفسم،غذا و خوشی کوفت میشه بهم بدون پسرام،به شوهرت بگو اون بچه ماست،مسئولیتشم با خودمونه،بعدشم چیکار داره بچه طفل معصوم به شما،کولر بزنید تو راه،اونجام کولره،رسیدید هم بچه کوچیک دارید مراعاتشو کنید مریض نشه،پدر مادر بودن به اسم نیس که باید حس مسیولیت و عاطفه هم داشته باشید،نه به چشم مزاحم به اون نگاه کنید

واقعا ؟؟؟؟!!!!!! شوهر منم رفت پیاده روی اربعین ولی میگفت بهداشت صفر بوده دستشویی های کثیف نه حموم در ...

اتفاقا همه مریض شدیم الا پسرم که هشت ماهش بود

دارو همرام برده بودم هر صبح اویشن و عسل و پونه میدادمشون

خداروشکر طوریشون نشد

بهداشت که زیر صفر بود خواهر، اما معجزه است سالم موندن زوار

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
آخه یک چند وقتیه حال جفتمون خرابه اگه برسم بهتره ولی من دلم نمیاد بدون بچرم شیر خشکیده با مادر بزرگش ...

اگه ب لحاظ روحی نیاز ب سفر داری اتفاقا پیشنهاد خیلی خوبیه 

من پسر دو ساله م رو سالها پیش گذاشتم پیش خواهرم رفتیم سفر سه روزه 

مثل یه مسکن قوی  بود برا زندگیمون...

وقتی رفتیم فهمیدم چه قدر این کارها حداقل سالی دو روز سه روز لازمه 

الانم بچه هام بزرگ شدن گاهی با همسرم سفر های دونفری یا رستوران یا کافه تنهایی می ریم 

الان بهش گفت من بچرو ببریم اخه بچم برعکس همه ی بچه ها تو ماشین اذیت میکنه الانم میگه میخوای ببینیم اشکال نداره ولی خودت اذیت میشی خودمم دلم یک مسافرت دو نفره میخواد نمیدونم چ کنم

جدی میگم سه سال رفتم، هر سه سال با دوتا بچه هام پسرم هشت ماهه، یکسال و هشت، دوسال و هشت دخترم سه، ...

نمیدونم والا من خیلی به بچه حساسم حتما شما خیلی آسون میگیری، من یه صندوق برا بچه م وسیله بر میدارم فقط دو روز یه جا بخوام برم

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
وقتی خوابه دلم براش تنگ میشه 8ماهشه .واقعا چه دلی دارن مردم.

بنظرم بچه بخصوص دختر نباید بزاری وابسته کسی بشه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

من تو اون سن بچم وحشتناک سفر لازم بودم. ولی سفر با بچه واقعا سخته. اگه مادرشوهرت از پسش بر میاد بهترین کار همینه. 

ما باید بدونیم فقط مادر نیستیم هویتهای دیگه ای هم جز مادر بودن داریم همسر بودن زن بودن و ... به هر حال باید یه وقتابی رو دونفره و حتی یه وقتایی رو برای خودمون باشیم 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706