2733
2739
عنوان

بچه ها زندگیم سرد شده میشه کمکم کنید خواهرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 70 پست

من نمیفهمم

چطوری هم درس میخوندید هم احتمالا دو سه تا بچه دارید؟

مگه باوجود بچه میشه رف دبیرستان؟

بعد باشگاه و اینام میرفتید ، عجیبه یه کم.

یا از ۱۵ سالگی ترک تحصیل کردید؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

خیلی سعی میکرد به من چیزی نگه ولی بازم خیلی وقتا سرم داد میزد بعد پشیمون میشد.رژیمش دقیقا نه ماهگی من تموم شد بماند ک اخرای رژیم با اون شکمم داشتم چطور اینو تحمل میکردم دیگه اعصاب نداشت همش میگفت چرا اب نمیخوری چرا اونجا نشستی چرا موهاتو بستی منم تحمل میکردم رفت مسابقات خبر اوردن شوهرت اول شدش

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیفهمم چطوری هم درس میخوندید هم احتمالا دو سه تا بچه دارید؟ مگه باوجود بچه میشه رف دبیرستان؟ ...

عزیزم نامزد ک کردم دوم دبیرستان بودم ۱۵ سالم بود هم درس میخوندم ک دیپلم بگیرم همم میرفتم کلاس تا یاد بگیرم بعد دیپلمم رفتم امتحان مربی گری دادم قبول شدم بعد سه ماه فعمیدم باردارم

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2728

کلی خوشحال شدم بهترین عذا رو پخت خونه تمیز کردم دسر درست کردم یک سال و خورده ای فقط غذای رژیمی میخورد حتی موز که قند داره به دهنش نمیزد .کلی تدارک دیدم خودمو اماده کردم واسش وقتی ک اومد دیدم خواهرو برادرو مادر اومدن خونمون میدونستم اون لحطه میخواست بعلم کنه ولی نشد جلو خانوادش کلی از رژیمش گفت اخرسر جلو همه گفت بیچاره زنم چقدر اذیت شد بخاطر من هیجا نرفت مدام واسم عذا درست میکرد چقدر دعواش کردم جیکش درنیومد شماهم خیلی نامردید یبار نشد اینو دعوت کنید شام یا نگفتید بریم کمکش منم خوشحال ازینکه هم اول شده همم حداقل نتیجه کارامو دیدم

یک ماه مونده بود به زایمانم تو این یک ماهه بهترین دورانم بود شبا تا نصف شب بیرون بودیم اینم بگم فردای مسابقاتش تولدش بود مامانم واسش تولد گرفت نزدیک تولد من شد شوهرم برد واسم یه گوشواره و یه دستبند و یه انگشتر حرید انگشتره هم چشم روشنی بچه بهم داد

2740

دیپلم ۱۷ سالگیه، شما فهمیدید باردارید اون موقع.

الان که گقتید دوقلو دارید ، چندسالشونه کوچولوهاتون؟ 

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

موند نزدیک عید سرماخوردگی بدی گرفتم خدایش هرکار از دستش میومد میکرد ولی خوب نمیشدم چون نزدیک زایمانم بود بخاطر این سرماحوردگی من داشتم افسردگی میگرفتم فقط گریه میکردم میگفتن سلام گریه میبردن بیرون گریه میکردم میرفتم حموم گریه میکردم ک اخر رفتم خونه مادرم دو روز بعدس تحمل نکردم و جوجه هام دنیا اومدن 

دیپلم ۱۷ سالگیه، شما فهمیدید باردارید اون موقع. الان که گقتید دوقلو دارید ، چندسالشونه کوچولوهاتون؟ ...

خب میگم من ۱۵ سالگی نامزد کردم دوسال نامزد بودم ۱۷ سالگی عروسی کردم شیش ماه بعدش حامله شدم الان دخترا دوماهشونه

بچه ها موقعه زایمانم عیر از شوهرمو مادرم کسی نبود منو بستری کردن داشتن میبردن سنوگرافی منم عین دیونه ها دنبال شوهرم میگشتم دیدم پیدا نمیشه سوار اسانسور ک شدم دیدم تو اسانسور چقدر خوشحال شدم تا برسم طبقه پاین شوهرم پیشم بود

از اتلق عمل که اومدم شوهرمو دیدم یهو گریه کرد گرفت بوسم کرد پس فرداش ک اومدم خونه کلا دورم میگشت زیاد به بچه توجه نداشت همش واسم میوه پوست میکند قربون صدقم میرفت تا میدید بچه ها خوابن میگفت بیا بعلم بحواب

ده روز گذشت من رفتم یک هفته خونه مادرم اومدم بعد دوهفته تو گوشی شوهرم دیدم با رفیقش رفته خونه دوست دختر رفیقش مشروب بخورن

2706