2733
2734
عنوان

الان مامانم منو چی فرض کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 43 پست
باور کن خونه مام همینجور بود،،،۴ تا خواهر بودیم و‌دوتا برادر،،،، تقسیم وظایف کرده بودیم،،، به نوبت ر ...

چه منظم و قشنگ خوش بحال پدرمادرتون

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
۸سالشه

خوب باشه الان تابستان و تعطیله ..‌ ۸ ساله لباس تا میتونه بزنه ظرف خشک کنه ... سالاد درست کنه ... اتفاقا دختر بچه ها تو این سن عاشق کار خونه ان ... من دخترداییم ۸ سالشه گردگیری جارو میکنه سالاد درست میکنه 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه منظم و قشنگ خوش بحال پدرمادرتون

ممنونم،،،، الان که دیگه همه رفتن سر خونه و زندگیشون،،، اما همون زمانم واقعا مامانم ازمون میخواست، اصلا ازین چیزا نداشتیم که شماها درس دارید و نمیخواید کار کنید

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

یه روزی خودت مادر میشی متوجه میشی چی فرضت کرده....

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2728
ممنونم،،،، الان که دیگه همه رفتن سر خونه و زندگیشون،،، اما همون زمانم واقعا مامانم ازمون میخواست، اص ...

بچه های این دورو زمونه نمیتونن از پس کارای شخصیشونم بربیان

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام

من آرزومه برم خونه مامانمو دسته گل کنم کمکش کنم براش کار کنم ولی با دوتا بچه و زندگی و کار خیلی برسم هفته آیی یکبار یه جارو بکشم اینم خودش زودتر می‌کشه گاهی من میکشم دختر خودم ۱۰سالشه بهش میگم جارو بکشه خودمم میام تو نت ☺شوخی کردم اخرشو 

واسه شادی روح بابابزرگم صلوات بفرستین

من دپسرم ۵ سالو نیمشه از خداه بهش کار خونه بدم لباس های شسته شده از لباسشوییو برام خالی میکنه میگه ببرم پهن کنم.😂😂ولی امان از دختر م که بزرگم هست باید هزار بار بهش یه چیزیو بگم تا انجام بده.ولی خب منم ازش کار نمیکشم.

2740
اخه من ازکارخونه متنفرم واقعا

چه جالب بقیه خانوما عاااشق کار خونن:-| 

عزیزم وظیفته کمک کنی.خواهر کوچیکتم به کار بگیر.طفلی مامانا چه گناهی کردن که همیشه باید کار کنن و هیشکی هم قدر ندونه.من الانم که ازدواج کردم وقتی میرم خونه مامانم خودم کار میکنم.نمیزارم زیاد بلند شه

ثبت نام کردم باید صبرکنم ترم تابستونه شروع شه

ای بابا امان از دست دخترای این دوره زمونه  

خونه شوهر بری چی کار می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟

یه روز کار کردی شل و پل شدی مامانت که تمام سال می شوره و میسابه و می پزه چی بگه؟؟؟

با مادرت مهربان باش 

ستاره هستم 
ای بابا امان از دست دخترای این دوره زمونه     خونه شوهر بری چی کار می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟ ...

حق داره خونرم جارو زدم ظرفم شستم باز .اخه مقصرخودشه ازاول تزاشت کارکنم حالا به یکبار گیرداده کارون

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
اخه من ازینکارابدم میاد خب خواهرکوچیکمو دعواش کنه که تمام زندگیو به گند میکشه 

باور كن مامانا هم بدشون نمياد بشينن و استراحت كنن و هيچكدوم از اين كارارو نكنن من الان متاهلم بچه ندارم شوهرم گاهي كمك ميكنه ولي بيشترين كارا رو دوش منه

من بچه خونه بودم متنفر بودم از كار خونه الان مجبورم انجام بدم بچه دار شم اين همه زحمتشو بكشم از دردش بگيييييرررر تا شب بيداري ها شستنشو عوض كردنش و غذا دادنش تا بزرگ شدنش و از اسايش و راحتي خودم زدن و هيچ انتظاري از ديگري نداشته باشم براي جمع كردنش چون هيچكي مثه خودم خوب نميتونه مراقبش باشه تا به يك سني برسه كه ديگه براي خودش خانم يا اقايي بشه ازش يك روز بخوام كاري برام انجام بده بخواد غر بزنه تو روم بگه مامانم منو چي فرض كرده اينقدر ازم كار ميخواد انجام بدم يعني مثه اينه سطل اب يخ بريزن رو سرم و تف كنم تو صورت خودم كه خاك برسرم اين همه زحمت كشيدم تهش يك كار كوچولو خواستم ببين چي شددددد 

منظورم شما نيستي كلي ميگم حقيقت با تاپيكت هم ناراحت كارايي كه خودم ميتونستم براي مامانم انجام بدم و ندادم شدم هم افسوس اينده رو ميخورم چون ميدونم بچه ها واقعا تحمل اين زحماتي كه مامانا ميكشن ندارن 

اخه من دارم درس میخونم تابستون باید درس بخونم ولی براشون مهم نیس هیچوقت نگگران درسم نیستن

والا ادم ميتونه هم درس بخونه هم كار كنه و كمك كنه

ما يك خانواده شش نفره بوديم مامان باباي منم همش بفكر درسمون بوده من بعنوان دختر بزرگ كمك ميكردم ولي خانواده شش نفره نياز داره همه كمك كنن خواهرا و داداشم ليوان ابشونم نميشستن حتي هنوزم همينه همش اتاقاشون كثيفه اصلاا تميز نميكنن مامان طفلكم چقدر تميز كنه اخه 

دوتاشون الان دختر بزرگي شدن حالا داداشم تهرانه درس ميخونه نيست ولي دوتا دخترا دانشجوان همش ميگن درس امتحان هميشه كه درس و امتحان نيست اون تايمايي كه نيست كمك كنن بابا منم اينارر يك زماني داشتم و دارم حتي ولي ديگه مامانم گناه نكرده كه ظرف بشوره خونه تميز كنه غذا درست كنه سني ازشون گذشته بايد يك استراحتي بكنن اگر قرار باشه اون بگه چرا اين انجام نميده پس منم انجام نميدم كه مادر طفلك مريض ميشن 

بايد باهم انجام بدين كارارو تا مادرتون هم كمتر خسته بشه

اگر اونا كمك نميكنن شما كمك كن شما مثه اونا نباش وظايف خودتو انجام بده