2737
2739
نگو چشت میزنم😒

باشه😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
وای مامانم اینااااا خودش دیگه چی میگه😑😑😑😑چلا باول نمیتُنی اوچولوووو؟ 😷

من وقتی میبینم شوهرم چقدددد بچه ها رو دوست داره  عشق میکنم واقعا انگار وقتی به اونا محبت میکنه به من محبت کرده  اصلا درک نمیکنم استارتر ناراحته شوهرش بچه رو بیشتر دوست داره 

حتی مامانم وقتی میرم شهر خودمون میاد تو حیاط  اول بچه ها رو بغل میکنه و می بوسه بعد من

حتییی اوایل پسرم به دنیا اومده بود وقتی میرفتم میومد بدون اینکه یک کلمه با من سلام احوال پرسی کنه پسرمو بغل میکرد میبرد تو خونه تا من کفشمو در میاوردم و میرفتم تو و چند بار کلا یادش رفته بود منم هستم اینقد غرق پسرم شده بود ولی من تازه خوشحال بودم😊😊

منتظر اتفاقات خوبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وقتی میبینم شوهرم چقدددد بچه ها رو دوست داره  عشق میکنم واقعا انگار وقتی به اونا محبت میکنه ...

نه عزیزم بخدا ناراحت نیستم اتفاقا یکسره گلسر اینا میزنم بهش ب شوهرم میگم نگا چ ناز شد از شوخی میگم 

من و تو دخترمون یعنی تمام خوشبختی
2731
2738
ببخشید یه لحظه اعصابم کن فیکون شد گلم معلومه اول شما که عشقش هستی بودی که بچه اومده..بچه محصول زندگ ...

وای ی درصدم فک نکن جدی بوده من جونم بچمه 

من و تو دخترمون یعنی تمام خوشبختی
2706