2733
2739
عنوان

اعصابم خرابه شوهرم با رییسش دعواش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 49 پست
فکر میکنین همچین مردی اصلا میاد پیش روانشناس چند بار گفتم کم مونده منو بکشه گفته دیوونه خودتی

پس قهر کن برو خونه بابات بگو خودتو‌درست کن برمیگردم

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
پس قهر کن برو خونه بابات بگو خودتو‌درست کن برمیگردم

صد بار قهر کردم خخخخخ دیگه خسته شدم نمیدونم بخندم یا گریه کنم

الان میرم خودم ارایشگری بلکه برای خودم یه حایی باز کنم لاقل خودم رو اونجا مشغول کنم واقعا پیر شدم دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چیکار میکنه شوهرت تونست یه کار دیگه پیدا کنه شوهر من خودش شرکت داشت اما پروژه نبود جمع کرد

الان داره خبر مرگش آزاد نقشه برداری میکنه .اینم شوهر خواهرم باهاش قرارداد بست و نقشه برداری پروژه ای که داره رو بهش داد وگرنه باید بیکار و بی عار میچرخید 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
2731
باز خوشبحالت من که رسما بدبخت شدم

خدا بزرگه عزیزم .رفتار و اخلاق شوهرت مثل شوهر منه .بهش سخت بگیر .سرش غر بزن تو خرج کردن مراعاتش رو نکن یا یه وام بگیر که مجبور باشه قسط بده اینجوری مجبور میشه تو هر شرایطی وایسه کارش رو انجام بده .

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
مرسي عزيزم اخه من دارم ماشين و ي مقدار طلا ميفروشم ميخوام بذارم بانك تا وقتي دوباره سركار ميرم برا ا ...

البته همین مهراقتصاد یک حسابهای قدیمی تر هم داره که سود بیشتری هم میده! ولی باید از قبل حساب باز میکردی الان دیگه از اونها باز نمیکنن

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2740
البته همین مهراقتصاد یک حسابهای قدیمی تر هم داره که سود بیشتری هم میده! ولی باید از قبل حساب باز میک ...

ممنون عزيزم شما در مورد وام هاشون ميدوني؟اينكه پول ميذاري بعد ي مدت بهت وام ميدن؟شرايطش چطوره؟

ممنون عزيزم شما در مورد وام هاشون ميدوني؟اينكه پول ميذاري بعد ي مدت بهت وام ميدن؟شرايطش چطوره؟

فعلا که یکی دوماهه وامهای بدون سپرده شون در حالت تعلیقه، ولی با سپرده ها طرح ارمغان و میثاق و شمیم و... هست که متفاوته، شما بهترین حالت برات چطوره؟ مبلغ وام، مدت بازپرداخت اقساط، سود وام، مبلغی که میتونی سپرده کنی و... اینارو بگو تا بهترین طرحشو بهت بگم

سودش و مبلغ وام عزيزدلم 

خب چقدر میتونید سپرده بذارید، چند ماه میتونید صبرکنید، مدت پرداخت اقساط سه ساله باشه یا پنج ساله (اگه سه ساله باشه مبلغ قسط بیشتر میشه ولی سود وام کمتر میشه!)

خب چقدر میتونید سپرده بذارید، چند ماه میتونید صبرکنید، مدت پرداخت اقساط سه ساله باشه یا پنج ساله (اگ ...

حدودا ١٠٠يا ١٥٠نهايتا بتونم بذارم برا صبر كردنم تا ٦/٧ماه عجله اي ندارم اما ٣ساله نميتونم همشو تسويه كنم

حدودا ١٠٠يا ١٥٠نهايتا بتونم بذارم برا صبر كردنم تا ٦/٧ماه عجله اي ندارم اما ٣ساله نميتونم همشو تسويه ...

خب بیشترین مبلغ وامی که کارت رو راه میندازه چقدره؟ و حاداکثر هر ماه چقدر میتونی قسط بدی؟