2737
2739
عنوان

خانمی ک‌قبل ازدواج دوس پسر داشته در حد رابطه....😬

| مشاهده متن کامل بحث + 2083 بازدید | 111 پست
چ شده؟؟😬

هیچی نمیدونستم چی بگم ،گفتم تا اینجا اومدم یه پستی گذاشته باشه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت میگی خاطره نامزدی . خودت داری میگی نامزد بودن. خود درگیری داری؟😁

عزیزم جرا حرف منو تغییر میدی

گفتم تو تاپیک خاطرات نامزدی از رابطه قبل ازدواجش با شوهرش گفت(تو دوران دوستی). یا سواد خوندن نداری یا تمرکزت بیش از حد پایینه یا خیلی عصبی هستی منتظر یه کیس برای بحث و جدلی😁

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
رابطه کامل؟؟ یه کلیپی بود تو اینستا در مورد این خیلی قشنگ خرف میزدن خارجی بودن   البته ا ...

ن معاشقه....

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
2728
الان چند وقته ازدواج کردین  سعی کن ب خوبیاش فکر کنی ک دوسش داشته باشی زندگیه بدون عشق آینده خو ...

یه ساله😐😐تازه فهمیدم باردارم هستم یه ماهه😁شاید به لطف بچم زندگی منم خوب شه

رابطه کامل؟؟ یه کلیپی بود تو اینستا در مورد این خیلی قشنگ خرف میزدن خارجی بودن   البته ا ...

نگرش یه مرد ایرانی که تو ایران بزرگ شده با یه مرد اروپایی و امریکایی ۱۸۰ درجه متفاوته تو این مسئله

حتی اون روشنفکراش دیدم که میگم

❤به چشمانت بیاموز که هرکس ارزش دیدن ندارد❤
یه ساله😐😐تازه فهمیدم باردارم هستم یه ماهه😁شاید به لطف بچم زندگی منم خوب شه

عززززیزدلم مبارکههههه

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
2738
والا بلا من اصلا نگفتم همه. توضیحم شفاف بود  شما سطحی میخونین خون جلو چشماتونو میگیره اصرار دا ...

پس اینکه میکی من تو نسل جدید نمیشناسم کسی قبل ازدواج رابطه نداشته باشه حرف کیه؟؟😄😄تو نی نی سایت همه مریم مقدس هستن؟؟

چرا خون جلو چشامو بگیره ادم که با یه حرف اینجوری خون جلو چشمش رو نمیگیره 

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
خانوادش اونو علیه من تحریک میکنن واسه همین مخصوصا اون خواهرایه..😠😠

ای بابا...

عزیزم جرا حرف منو تغییر میدی گفتم تو تاپیک خاطرات نامزدی از رابطه قبل ازدواجش با شوهرش گفت(تو دوران ...

ننوشتی تاپیک خاطرات نامزدی.

نوشتی خاطرات نامزدی .

خودت کم دقت و عجولی گلم اشتباهتو گردن بقیه ننداز

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.