2737
2734
عنوان

بالاخره با این اسما کنار اومدین😄 تاپیک سرگرمی

| مشاهده متن کامل بحث + 3183 بازدید | 283 پست
یاواش تر بابا    

گفتم ک با عرض پوزش😐

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم خیلی نااشنا باشه برای مردم  جز اونایی ک فیلم پارک وی دیده باشن😊

😂😂😂😂اتفاقا خودمم این اسمو اونموقع از رو همون فیلم برداشتم ولی هم ریشه کوردی داره هم ایرانی اصیله

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊
2728
فکر نمیکنم راست گفته باشه هیچکس نمیزاره آلیس رقیه

خیلی مسخره هس شرق و غرب با هم ترکیب کرده😒

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
سلام خوبی  ما در ایران (فارس.عرب.لر.بلوچ.کرد.ترک و......)هستیم  بعضی ها بلوچ هستند و اسا ...

قرار نیست اینجا کسی مسخره شه 

من فقط پرسیده بودم کنار اومدین یعنی واستون عادی شد من اون اسمای کردی و لری و اینا رو نمیگم ما هم کردیم هم ترک و دیار هم شنیدم فقط واس بقیه عجیبه 

اما برکه یا غوغا واس هیچ مکان خاصی نیست 

نبات هم ترکیه اما اونا ب این خاطر نزاشتن فقط چون نازه گذاشتن

2740
😂😂😂😂اتفاقا خودمم این اسمو اونموقع از رو همون فیلم برداشتم ولی هم ریشه کوردی داره هم ایرانی اصیله

اخی😍خدا حفظش کنه💜

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

مامان بزرگ زنعموم اسمش ملوس خانم  باباش از بس دوسش داشته این اسمو گذاشته روش  ی بار گم شده بود من بچه بودم مامانم میگفت افتاده بودی تو کوچه ها دست میزدی ملوس خانم گمشده ملوس خانم گمشده

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
خیلی مسخره هس شرق و غرب با هم ترکیب کرده😒

نه بابا طرف میخواسته شوخی کنه دیگه انقدر طرف مخش شوت نیست بزاره آلیس رقیه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2706