2703
2553
عنوان

بالاخره با این اسما کنار اومدین😄 تاپیک سرگرمی

| مشاهده متن کامل بحث + 3183 بازدید | 283 پست

سلام خوبی 

ما در ایران (فارس.عرب.لر.بلوچ.کرد.ترک و......)هستیم 

بعضی ها بلوچ هستند و اسامی ک میزارن براشون کاملا عادی و برای ما عجیب هست مثلا (اسرا-ضحی و ....)

و ما عرب خیلی اسمایی داریم ک معانی زیبایی دارند و خیلیا هم از این اسم ها خوششان میاد (ابتسام_امل_رغد_و....)و برای بقیه عجیب هستن.

مثلا شماها فارس ها خیلی اسم هایی دارین ک واقعا بنظر خیلیا ک زبون مختلف دارن عجیب هستن

لطفا احترام اسم هارو نگه دارین اگر اسمی رو نشنیدین و یا معنیشو نمیدونستم نمیدونین بنده اهل کجاس و کروم زبون حرف میزنه قضاوت نکنید  

اینها اسامی عجیبی برای شما هستند و ن بقیه

نبات ک افتضاحه حالا بازم برکه ... دیار و دوران هم ک از نبات بدتر ... یکیم اینجا  اسم پسرش   ...

اسم پسر منه گلم اصلأم عجيب نيس

تنهايي خيلى باارزشه   چون خالى از آدماى بى ارزشه      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ما دوتا از مردای بزرگ فامیلمون اسمشون نباته😁

😂😂😂😂

اگه شاهرخ استخری بفهمه بچشو با کافور خفه میکنه

بعدم شناسنامشو تو اسید حل میکنه

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2714
اسم پسر منه گلم اصلأم عجيب نيس

برا من بود ک گفتم

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
من اسم پسرم کوهیاره برا خیلیا عجیبه واقعا چرا🤔

چون واقعا عجیبه و با عرض پوزش زشت

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
واي من هنوز درگير آليس رقيه و آلما رقيه ام از ديشب 😂😂😂😂😂😂😂😂😂واقعا خيلي توي روحيم تاثير داشت ...

خدایی الما رقیه؟

صنعتی و سنتی رو اینجاست ک باهم میزنیم😂😂😂

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
ما تو فامیلمون زعفران داریم    البته پیرزن

من یه پسر افغان میشناسم اسمش زعفرانه😁

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
2706