2733
2734

پشت آن آرایش غلیظ و زیبایش که 
کلی لعاب داشت و دل هر آدمی را میبرد
یک جنسِ مونثِ غمگین بودکه با همه ی
بی ذوقی های روزانش و غم و اندوه و ناراحتی و کزخوردگی هایش،به خودش رسیده بود تا مبادا از چشمِ یار بیوفتد.
که پس فردا نگویند:
اگر فلانی جانت رفت و تنهایت گذاشت برای این بود که به خودت نرسیدی!
پشت آن همه زیبایی و آرایش به غایت رسیده و لباس های فاخر و تمیزِ ست شده و آن همه زیورآلات پر زرق و برق که دل هر بانویی را میبرد،
جنسِ مونثِ مردی پنهان شده بود که از خستگی های این روزهایش خسته بود و دم نمیزد...
پشت آن همه آراستگی یک دل شکسته بود که با تمام خورده هایش به خود میرسید تا ازش دل بریده نشوند.

ادامه در پست بعدی

جنسِ مونثِ مردی که هر روز صبح با کلی دغدغه و مشکل و دلمردگی جلوی آیینه می ایستاد و صورتش رو گلگون میکرد،

پنجره های اتاق را باز میگذاشت تا هوای تازه به داخل بیاید،چای با طعم هل و دارچین دم میکرد،گل های روی راه پله ها را آب میداد و با لبخند کش دار صدا میکرد «بچه ها بلند شوید صبحانه» و مردش را بدون هیچ گله و شکایتی با وجودناراحتی، با ذوق راهی میکرد.

جنس مونثی که جنس مذکرش خیلی اوقات درک نمیکرد او فقط توجه ومحبت میخواهد ولاغیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جنسِ مونثِ مردی که هر روز صبح با کلی دغدغه و مشکل و دلمردگی جلوی آیینه می ایستاد و صورتش رو گلگون می ...

داری منو میگی که😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔 چه دلم گرفت باز

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹
2738
چقدر حساس 

اخه وقیقا داره من و زندگیمو میگه چون منم همین رفتارارو دارم و همین فکرارو میکنم .

تنها تفاوت تو اینه ک من بچه ندارم😔

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹