2737
2739

سلام خانومامن22کیلولاغرشدم هنوزم باید10کیلولاغرشم این وسط صورتم خیلی لاغرشده جوری که بینیم  خیلی کوچیک  بودحالاخیلی بزرگ دیده میشه دارم اذیت میشم،اینجایه خانومی میگفت باشیرخشک صورتش چاق شده نمیخورده ها میمالیده ولی یادم نیست گفت باچی قاطی میکرده

قد165☝وزن اولیه100🙈وزن فعلی 75😛.هدف60💪خدایاکمکم کن کم نیستااااا15کیلوست😲😲😲😲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من هم قد و وزن قدیم شماهستم  میشه لطفا بگی چطوری کم کردی؟؟توی چند وقت ؟؟شدیدا نیاز دارم ک کم ک ...

سلام عزیزم صبت بخیر ببخش انلاین نبودم.فداتشم من غذاموکم کردم والبته زیره سیاه شویدوگل محمدی پودرکردم باهروعده غذاتوماست میرختم میخوردم صبا ناشتادولیوان اب ولرم بادوقاشق ابلیمومیخوردم.من ورزش اصلانکردم.غذامم درحدمثلا یه گفکیربرنج یایک کف دست نون یامثلادوتاکوکویادوتادلمه.اینجوری همه غذاهاروکم کردم. من یع فاصله سه ماهه به لاغری انداختم یعنی دیگه رژیم نکرفتم وعادی وحتی پرخوری کردم ولی خداروشکریه گرمم اضافه نکردم.ازشنبه این هفته بازشروع کردم رژیم.الانم گالری شماری میکنم روزی تا1200مجازم بخورم برنامه زیره نصب کردم.ایشالله شماهم نتیجه بگیریدخوشحال میشم کمکتون کنم.😍

سلام عزیزم صبت بخیر ببخش انلاین نبودم.فداتشم من غذاموکم کردم والبته زیره سیاه شویدوگل محمدی پودرکردم ...

ای وای چ خوبی توووو😍😍مرسی ک اطلاعاتت رو دراختیارم گذاشتی خیر ببینی عزیزم

یسوال قبل رژیم پرخور بودین شما؟غذاتون زیاد بود؟

من خییلی پر خور نیستم ولی خیییلی بی تحرکم

شمام تحرک عادیتون چطوره؟؟؟

ببخشید عزیزم طولانی شد😅

سلام عزیزم صبت بخیر ببخش انلاین نبودم.فداتشم من غذاموکم کردم والبته زیره سیاه شویدوگل محمدی پودرکردم ...

بازم ممنوووونم

من این دوروز درگیرم انشاالله ازشنبه شروع میکنم💪💪

شمام موفق بااشید

2738
بازم ممنوووونم من این دوروز درگیرم انشاالله ازشنبه شروع میکنم💪💪 شمام موفق بااشید

عزیزم من هم پرخور بودم اصلا هم تحرک نداشتم وندارم.

سلام عزیزم این ماسک برات کار ساز بود 😘

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️