2737
2739
عنوان

امشب مهمون دارم یه غذا بزارم یا دو نوع

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 61 پست
بچه ها من تاحالا ته چین درست نکردم میگین طرز تهیه شو

تاپیک ته چینِ من اگر خواستی امتحان کن😍

چند تا از بچه ها با روشم درست کردن خیلی خوششون اومد

ته چین marzi پزون

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر عالی❤️آفرین

منم همیشه کباب میدم ولی دیگه گرم شده شوهرم گناه داره بره کباب درست کنه ولی ته دلم استرس دارم که غذام تعدادش کمه ، آخه مهمونام خودشون از اونان که حداقل پنج مدل درست میکنن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

یک نوع غذا بزار بایک دسر ساده. وقتی اونا یکجور درست میکنن چرا تشریفاتیش میکنی ؟ همین چیزا باعث کم شدن رفت و آمد ها میشه. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2728
منم همیشه کباب میدم ولی دیگه گرم شده شوهرم گناه داره بره کباب درست کنه ولی ته دلم استرس دارم که غذام ...

نه دیگه خوبه نگران نباش هم مرغ داری هم گوشت هم انواع سالاد

شوهر من آتیش بازی و کباب درست کردن رو دوست داره برای همین من راحتم فقط سیخ میگیرم میذارم یخچال دیگه بقیه اش با خودشه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738
تاپیک ته چینِ من اگر خواستی امتحان کن😍 چند تا از بچه ها با روشم درست کردن خیلی خوششون اومد ته چی ...

من درست کردم عالی شد ممنون

هر وقت تایپک میزنم معنی اسم دخترمو میپرسن محیصا یعنی برگزیده. 

عزیزم لطفا همون یه مدل بذار تا اونا هم برای مهمونی های بعدی راحت باشن .. الان اگه دو نوع بذاری یا دسر ها و پذیرایی انچنانی کنی شک نکن اونا برا دفعات بعد معذب میشن .. ساده برگزار کن مث خودشون 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

اونا چون سنشون بالاست به رسم عادت قدیمیا یه جور درست کردن دلیل نمیشه معذب شن بعدم شما دو دفه رفتید اونا تا حالا نیومدن بهتره دوجور درست کنی نا سلامتی جوونید و حوصله دارید 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
اگر همسرت مطمئنه معذب میشن خب یه مدل بذار ولی من شخصا عادت دارم همیشه برای مهمانم 1 مدل خورشت و مدل ...

مگه کباب زود آماده میشه؟؟خودت درست کردی؟

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
2706