2733
2734
عنوان

بچه ی خیلی شر شیطون

484 بازدید | 13 پست

سلام دوستای عزیز من یه دختر دارم کمتر از یه ماه دیگه دوساله میشه خیلی شر و فضول و بی پروا  از هیچکی حساب نمیبره خدا نکنه بچه کسیو ببینه همش یا سرشو فشار میده یا دستشو میکشه هرچی هم بهش میگم اینکارو نکنه اصلا فایده نداره اصلا نمیتونم خونه کسی یا آرایشگاه برم   از دستش انقد که دوست داره همه چیو بهم بریزه  هیچکی هم نمیتونه نگهش داره و رامش کنه دیگه اعصاب برام نمونده منم اونجور وقتا اعصابم نمیکشه و کتکش میزنم به طرز فجیع بعدشم عذاب وجدان میگیرم در حد مرگ چیکار کنم تورو خدا راهنماییم کنین.

تعداد رای : 2
نظرسنجی
۱
1
50%
۲
1
50%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتک اصن حق نداری که بزنی،تربیت کردن با کتک زدن خیلی فرق داره...روشای تربیتی رو بخونین..از مشاور کودک کمک بخاین

همین کتک زدن به قول شما فجیع باعث روز ب رو بدترشدنش میشه شک نکن

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2728

همه چیز برمیگرده به نوع تربیت ما صد درصد اون بجه شرو شیطون به دنیا نیومده 

کتک برای بچه ای که هنوز اونقدر ها درک و فهم نداره خب اسمش روشه بچس توقع داری اندازه ی 20ساله ها بفهمه

هشدار!که آرامش مارا نخراشي
2738

من خودم با تنبیه بدنی کلا مخالفم ولی گاهی اوقات اینکار نه تنها لازم بلکه ضروریه من خودم گاهی دخترمو تنبیه میکنم وتنبیه منم به شکل فلک هست یعنی پاهاشو میبندم وباخط کش میزنم کف پاهاش البته نه به، اون شدت ولی اثر گذاریش فوق العاده بوده 

من خودم با تنبیه بدنی کلا مخالفم ولی گاهی اوقات اینکار نه تنها لازم بلکه ضروریه من خودم گاهی دخترمو ...

نکن بابا....

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚