2733
2734

از رامبد متنفرم.‌ولی نگارو خیلی دوس دارم. چهرش ارامبخشه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی؟ چرا از نظر من اصلا جذاب نیست؟ همش تعجب میکنم اخه سحر دولتشاهی به اون قشنگی چطور بعد اون نگار ا ...

دقیقا حرف دلمو زدی ازنگار جواهریان اصلا خوشم نمیاد اصلا قابل قیاس با سحر دولتشاهی نیست چشم بازارو کور کرده بااین سلیقش رامبد

بازم ما از جزئیات خبر نداریم

من خیلی قبل از طلاقشونم در جریان بودم ولی نمیتونم بگم رابطه ی نزدیکی داریم

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
2728
فکر نمیکردن مردم انقدر بی فرهنگ باشن

عزیزم این موضوع ارتباطی به فرهنگ نداره مردم از ریا خسته شدن و حقم دارن

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
تا یه مدت همینه یادته موقع ازاده نامداری😂

نامداری حقش بود بااون چادره نمادینش😂😂😂

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738

دوستان حجاب در اسلام اجبار نیست در قانون مملکت ایران اجباره یعنی یه مسلمان  میتونه در خارج از ایران بدون حجاب باشه و یک نامسلمان باید در ایران حجاب داشته باشه ،   

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
ای کاش دقیقا من خودم به اجبار این همه لباسو تحمل میکنم

بله اینجوری اینهمه چادر چادر نمیکردن چون همه مانتویین فک کردن حجاب فقط چادره...اجبار توهیچ زمینه ای خوب نبوده اگ خوب بود جلوبازو موپشت شال ...مدنمیشد

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...
من خیلی قبل از طلاقشونم در جریان بودم ولی نمیتونم بگم رابطه ی نزدیکی داریم

نگار ک ر م ریخته وسط زندگیشون؟؟؟

شما به این میگین لباس لختی الان تو ایران که بدتر از این دخترا لباس میپوشن جند روزیش یه زن و دیدیم با شوهرم یه نیم تنه حریر سفید تنش بود بدون سوتین مانتو هم جلو باز کل بالا تنه اش پیدا بود به نظرتون اون لختیه یا این؟

ما نسلی بودیم که پنجشنبه ها تعطیل نبودیم و میرفتیم مدرسه یعنی فقط یه جمعه رو داشتیم ولی همونم خیلی بهمون خوش میگذشت...یادمه پنجشنبه ها تا میرسیدم خونه مامانم میگفت بشین سریع تکالیف تو انجام بده تا بریم خونه عزیز منم تند تند کارامو میکردم و خسته و کوفته ولی سرشار از هیجان راهی میشدیم،همه اونجا بودن دایی هام خاله ها و دایی های مامانم که بچه هاشون همسن من بودن وای که چقدر با صفا بود.‌..کوچک و بزرگ همه با هم بازی میکردیم کسی سرش تو موبایل نبود.یک ساعت قبل خواب همه بچه ها میرفتیم رختخواب رو میریختیم و کلی کیف میکردیم بعدم که بغل به بغل جا پهن میکردیم و میرفتیم تو رختخواب ولی تا صبح بیدار بودیم و حرف میزدیم صبحم با بوی تازه نون بربری بیدار میشدیم یادش بخیر چه سفره ای پهن میکردیم از این سر سالن تا اون سر بعد میرفتیم تا ظهر بازی اکثرا نهار آش رشته یا آبگوشت داشتیم وااااای چه عطر و بویی داشت...یکی از دایی های مامانم تنبک میزد پسر خاله مامانم سنتور بقیه هم که همه ماشاالله خواننده برنامه بعد ظهرامون بزن و بکوب و بخون بود هر کی برا دل خودش یه آهنگ و شروع میکرد و بقیه هم همراهیش میکردن...گل سنگم گل سنگم چی بگم از دل تنگم‌‌...😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢   چقدر دلم برا اون موقع ها تنگ شده😔😔😔😔😔😔😔😔😔 
چی

عکسشونو میگم میگم انگار فوتوشاپ بود

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
خیلی ازش بدم اومد مصاحبه شو دیدی تو کانادا؟ دوباره روسری و مانتوشو پوشیده مصاحبه کرده😐

همه بازیگرا تو خارج همینجورین ... فقط عکسشون پخش نشده .. الناز شاکر دوست ک خارج دانشگاه میرفت همیشه عکس میزاش کلاه لباسش سرش بود ... یعنی تو کلاس کلاه لباسش رو بر نمی داشت؟؟؟ یا خیلی های دیگه ک اینجا زندگی میکنن دست تا آرنج معلوم تا دو وجب بالای پا معلوم گردن معلوم مو از پشت و جلو معلوم بعد تو خارج توقع داری حجاب کنن؟؟؟