2733
2739
عنوان

ضعف عضلانی کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 10569 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم میشه بگید پسرتون الان چطوره ؟؟؟خواهش میکنم پسرم مشکلی مشابه پسر شما رو داره

سلام دوست عزیز میدونم پستتون قدیمیه . منم احساس میکنم پسرم یه کم شل و وله بدنش البته اطرافیان هم میگن خیلی ناراحتم دارم سکته میکنم الان که تو نت سرچ کردم

2740
یکم شله.نزدیک ۴ سالشه.جفت پا نمیپره.بیستر وقتا برا بلند شدن از دستاش کمک میگیره

سلام عزیزم میشه خواهش کنم جوابمو بدی من پسرم ۲ و سال و ۳ماهشه یه کم احساس میکنم شله و از دستاش کمک میگیره موقع بلند شدن دارم دیوونه میشم. ل

یعنی چجوری؟ خب همه ما وقتی میخوایم بلند شیم دستمون میذاریم زمین .وایحالم بد شد کلی .میشه جوابم بدی م ...

عزیزم بیماری هست به اسم دوشن اولین علایمی که داره بچه با کمک دستش از زمین بلند میشه پسر خودمم مبتلا هست بهش شک کردم بردم متخصص دکتر مغز اعصاب و آزمایش ژنتیک و مشخص شد این بیماری رو داره البته تا س سالکی گفتم طبیعی هست شاید بدنش ضعیف هست دیدم نه بچه های همسن پسرم راحت بلند میشن 

عزیزم بیماری هست به اسم دوشن اولین علایمی که داره بچه با کمک دستش از زمین بلند میشه پسر خودمم مبتلا ...

من داداش خودم دوشن داشت ومن قبل از بارداری آزمایش ژنتیک دادم و ناقل نبودم چون وسواس فکری دارم دوبار آزمایش دادم ولی چون یک عمر داداشم جلو چشمام بوده الان خیلی حساسم. از بس حساسم و خونده بودم پسرم رو بردم آزمایش خون ساده که توی نت نوشته بود اولین مرحله تشخیص دوشن هست آزمایشی به نام cpk.پسر من الان موقع بلند شدن یه دستشو زمین میذاره . پسر شما کی راه افتاد؟

دوست خوبم به دلت بد راه نده  فكر مثبت كن خوب ميشه اين مسائل بيشترش ژنتيكيه 

به سرچ اينترنتم توجه نكن الان سرچ كن دليل سردرد ببين چي مياره

مرد از زن در زندگي دو چيز ميخواهد (نشاط و سازگاري) و زن از مرد در زندگي دو چيز ميخواهد (اعتماد و احترام ) مواظب اين دو چيزهاي مهم در زندگيمان باشيم.  
2706