2737
2739
عنوان

مادرشوهر خواهرشوهر....

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 54 پست
اتفاقا از امشب همین کار رو با کلوتریمازول ۱درصد ک دکتر نوشت  انجام دادیم چرا داشتم ولی کاملا ب ...

بخاطر استرس هست  تمرين هاي ساده يوگا رو انجام بده رو تنفس تمركز كن و آروم شكمت رو منقبض كن و فقط به تنفس هات فكر كن بزار به آرامش دروني و فكري برسي 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر استرس هست  تمرين هاي ساده يوگا رو انجام بده رو تنفس تمركز كن و آروم شكمت رو منقبض كن و فق ...

همون ۴تا دم ی بازدم؟؟

مرسی از راهنماییتون

اصلا چنان لگنم رو سفت میکنم ک نگو 

بنظر شما میتونم طبیعی زایمان کنم؟؟

بخاطر استرس هست  تمرين هاي ساده يوگا رو انجام بده رو تنفس تمركز كن و آروم شكمت رو منقبض كن و فق ...

رفتم کلنیک شهرمون ۳روز پشت سرهم باهام تمرین کنه راه بیفتم خدا کنه نتیجه بده

2731
همون ۴تا دم ی بازدم؟؟ مرسی از راهنماییتون اصلا چنان لگنم رو سفت میکنم ک نگو  بنظر شما میتونم ...

بله حتمان ميتوني شما مامانهاي زيباي من قوي تَر از اون چيزي هستين كه تصور ميكنين ديگه از عروسهاي ملكه انگليس كه ضعيف تَر نيستين ،نه نيازي به چهار تا دم نيست شما يه دم عميق كه از شكم شروع بشه با تمركز كه منطقه به منطقه از ديافراگم رو پر كن تا برسي به بالا ترين سطح ريه و قفسه سينت بعد همون رو از سينت و مرحله به مرحله تا انتهاي ديافراگمت خالي كن با ذهن هوشيار انجام بده و با انقباض عضلات شكم 🌹

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
رفتم کلنیک شهرمون ۳روز پشت سرهم باهام تمرین کنه راه بیفتم خدا کنه نتیجه بده

حتمان نااميد نشو قوي باش ادامه بده كلاس هارو حتمان برو هر كمكي هم خواستي من در خدمتم 🌹

بله حتمان ميتوني شما مامانهاي زيباي من قوي تَر از اون چيزي هستين كه تصور ميكنين ديگه از عروسهاي ملكه ...

مرسی از امیدواری و توضیح قشنگت اگه وقت داری و چیزای بیشتر میدونی راهنماییم کنی تا همیشه برات آرزوی سلامتی میکنم 💗💓

2738