2737
2734
عنوان

نی نی سایت واقعا وحشتناکه

248 بازدید | 42 پست

من یه موردی واسم پیش اومد امشب و تایپک زدم راجبش که اره با نامزدم دعوام شد و اون اینجوری گفته و اینا و نی نی سایتی ها هم حمله کردن به من تو اون وضعیت که درست عینه خانم جلسه ای که اره تو مقصررری تو فلانییییی تو زن نیستی توو شخصیت نداری😐😐😐😐 مردا چقدر سیب زمینی شدن😐😐😐و از این حرفا😐😐

و من یه لحظه اصلا نامزدمو یادم رفت و جدا وحشت کردم که چرا اخه دلیله این رفتارا چیه من فقط یک راهنمایی راجبه اون موضوع خواستم نه چیزه دیگه ای و نمیفهمم این از عقده ی یه سری ادماس از حسودیه از عقب موندگیه از چیه واقعا مثلا تاپیک میزدم نامزدم منو میزنه یا هرکار دیگه خوب بود؟؟؟

بعضیا واقعا چشم ندارن ببینن که حالایکی پیدا شده دلش نمیخواد عشقش ناراحت باشه؟

بعد میان کله غیرتو شخصیتو زیره سوال میبرن به چه حقی؟من فقط اومدم گفتم خب شما از من بزرگترین میتونین نصیحتم کنین درمورده این موضوع چیکار کنم قبل و بعدش دیگه ربطی نداره من ۱۰% زندگیمو اینجا گذاشتم و بعضیا میخوان از رو اون ۱۰% همه چیو زیره رادیکال ببرن واقعا من نمیدونم به حاله بعضیا بخندم گریه کنم گیج شم نمیدونم واقعا 

صبح یعنی پایان دلتنگی خورشید برای دوباره دیدن تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم تا مشاور ،مامان و خواهر و خاله ودوست از همه مهمتر عقل داری به نی نی سایت نیازی نیست کسی با دونستن ده درصد. ماجرا نمیتوانه قضاوت کنه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

ی سری ک کمک نمیکنن ک هیچ آدمو بدتر عصبی میکنن با چرتو پرتاشون یکی نیس بگه پدرت خوب مادرت خوب نمیتونی کمک کنی چرا چرتو پرت میگی برو بیرون از تاپیک بزار چار نفر آدم حسابی ب بنده خدا راهکار بدن

💖
ای بابا اسیرشدی این وقت شب

نه باورت میشه یک لحظه همه چی یادم رفت دعوا و حرف و کلا همه چی و جالبه اینه میدونستن من در ازارم و اینجوری حرف میزنن فقط بینشون شاید ۲ نفر واقعا راهنمایی کردن یه خانم بود که ول کن نبود کلا 

2738
نکن عزیزم ددرد دلتو اینجا نکن  

من اینجا دوستایه خیلی خوبی هم دارم خانم هایه خیلی خوبی هم دیدم اما بعضیا واقعا عقده این جدی ترسیدم ازشون 

دقیقا منم یبار ی تاپیک گذاشتم اصلا مجبور شدم قفلش کنم خیلی بد جواب دادن اصلا

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚
نه باورت میشه یک لحظه همه چی یادم رفت دعوا و حرف و کلا همه چی و جالبه اینه میدونستن من در ازارم و ای ...

اره باورم میشه چون خودمم قبلا مورد حمله قرار گرفتم

بعضیا تعطیلن بابا توجه نکن

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙

چیزی نگفتن ک شما گفتی رکیک ترین فحشارو دادم به نامزدم بچه ها گفتن عفت کلام داشته باش 

گلم اینجا از تجربیات بقیه استفاده کن اگر ب شوهرت فحش بدی اونم براش عادی میشه بهت توهین میکنه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
دقیقا عین خانم جلسه ای ها هستن . حالا فقط بنویس خواهر شوهر میان به همجنس خودشون چه حرفا که نمیزنن.&n ...

افرین دقیقا حالا بنویس اره نامزدم منو زد توهین کرد بهم و فلان کرد انگار تا جیگرشون خنک میشه ولی حالا یه اتفاق خوب واست بیفته یا مثلا شوهرت قربون صدقت بره میگن سیب زمینیه😐

عزیزم تا مشاور ،مامان و خواهر و خاله ودوست از همه مهمتر عقل داری به نی نی سایت نیازی نیست ...

ببین اخه من اینجا دوستایه خیلی خوبی دارم که قابله مقایسه نیستم و اون لحظه فقط دلم میخواست راهنمایی بشم ولی درست میگی جز خودم کسی نمیتونه به من کمک کنه

ی سری ک کمک نمیکنن ک هیچ آدمو بدتر عصبی میکنن با چرتو پرتاشون یکی نیس بگه پدرت خوب مادرت خوب نمیتونی ...

دقیقا ببین من واقعا خودم ناراحت بودم و با تکست ها دلم میخواست بمیرم که چرا انقدر رو زخمه همجنستون نمک میریزین چرا کمک نمیکنیم همو واقعا فقط بلدیم بپریم بهم 

2706