2737
2734

دخترم ٢٠ روز ديگه شش ماهش ميشه هنوز بهش غذا نميدم، دو هفته ديگه دارم ميرم مسافرت به نظرتون شير دادن تو مسافرت سخته؟ به نظرتون از الان شروع كنم به غذا دادن دو هفته ديگه چيا ميتونم بهش بدم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه سخت نیست سوپ زرده تخم مرغ آب سیب آب هندونه هم میتونی بدی 

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود- گاهی نمی شود...نمی شود که نمی شود.گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است .گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود. گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو یار نیست... گاهی تمام شهر گدای تو می شود.

فرنی و حریر بادوم هم خوبه میشه تو شش ماهگی داد

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود- گاهی نمی شود...نمی شود که نمی شود.گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است .گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود. گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو یار نیست... گاهی تمام شهر گدای تو می شود.
2738
روزى چند قاشق؟ از هفته دوم سوم چيا ميشه داد؟

روزی دو قاشق،بعد سه روز هی چهار،پنج و همینجوری تعداد قاشقا رو زیاد کن.من تا شش ماهگی روزی یه وعده فرنی،از اون به بعد شد دو وعده،بعضی وقتام یه وعده فرنی یه وعده سوپ رقیق،کم کم رسوندمش به سه وعده

2706