2737
2739

سلام خانوماپایه سردوزکاتردارخریدم امابلدنیسم باهاش کارکنم راهنماییم میکنین؟؟

💖💖اگه میتونی ازداشته هال لذت ببری خوشبختی💖💖 
بلد بودن نميخواد كه  ميزاري هم سردوز ميكنه هم اضافشو ميبره

کارکردی باهاش؟ب خوبی چرخ سردوز هست؟

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بلد بودن نميخواد كه  ميزاري هم سردوز ميكنه هم اضافشو ميبره

نصبش کردمااماروپایه نخ جمع میشه و نمیزاره پارچه حرکت کنه 😕😕😕😕

💖💖اگه میتونی ازداشته هال لذت ببری خوشبختی💖💖 
نه خالم خياطي ميكنه بعضي وقتا اونجا ديدم😁

اهان. میشه ازش بپرسی هروقت تو سایت دیدمت ازت بپرسم درموردش؟اخه ی مقدار قیمتش بالاس و باید سفارش بدم برام‌بیارن میخام مطمئن بشم خوبه بعد بگیرم😘

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....

راهنما نداشت؟بزن نت طریقه نصب و کارکردن باهاش رو بهت اموزش بده

2740
باشه يادم باشه حتما ميپرسم 😁

مرسی عزیزم