2733
2734
عنوان

وقتی یه دختر کوچولو میبینید که

1377 بازدید | 55 پست

چادر پوشیده اینقد نگید آخی طفلی گناه داره از حالا 

به خدا ما مامانا مجبورشون نمیکنیم خودشون دوست دارن بعد با این حرفا حالشون بد میشه فکر میکنن کار بدی کردن!

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حرفایی که مرتب به من و دخترم میزنند.😔

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738

منم خوشم نمیاد ولی آخی اوخی هم نمیکنم 

فقط یجا ناراحت شدم تو ی عروسی ی دختز بچه زیر لباسش زیرسارافونی جواراب شلواری پاش یک تکه دستشم ساق دست شالم ک سرش 😐 خفه شدم بجاش هی هم مامانش میگفت اینجات اونجات

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩

امشب با دخترام رفتم بیرون یکی سه ساله یکی هشت ساله دختر بزرگم گفت من میخام با چادر بیام بعدش دختر کوچیکم گفت پس منم با چادر میام منم گفتم باشه هر جور دوست دارین بعد تو یه مغازه یه فروشنده اینجوری گفت به دخترم خیلی ناراحت شدم نمیتونه تشویق کنه نباید نظر منفی میداد احستس کردم دخترم ناراحت شد

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری

دقیقا

دختر منم عاشق چادره

دو سالشه ولی هرجا میریم چادر گلدارشم میاره

تا وایمیستیم به نماز هم ادامونو در میاره

به خدا خودش دوست داره

ولی دیدم یه عده رفتن تو قیافه یا گفتن از الان خانم جلسه ایش کردین

اونقدر بدم میاد از این حرفا

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

آخی خواهر زاده نامزدم سه سالشه میخواد بره بیرون سریع چادرشو سر میکنه رژ لبشم میزنه بعد با ناخونا لاک زده چادرشم محکم میگیره😍😍😍😂

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2706