2737
2734
سلام عزیز
اگه کار مهمی داری برو پیش سید محمد محتسبی ولی اگه چکاپ و.. داری که پیش هر دکتر زنانی میتونی بری

دکتر محتسبی خیلی کارش عالیه .چند برا هم جراح اول زنان شده من خودم پیشش زایمان کردم .توووووپپپپپپ
مطبش 4راه طالقانیه ساختمان پزشکان پردیس باید 6 صبح بری نوبت بگیری برا همون روز اگه حامله باشی جلسات بعدی نیاز به 6 صبح رفتن نیست و میتونی همون موقع که ویزیت میشی وقت ماه بعدتو بگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم من کرج کلی پیش متخصص رفتم ولی یه ماما هست تو درمانگاه شاهرخی تو چهارراه گلزار گلشهر ، کارش حرف نداره من سلامتی بچه ام رو از اون دارم . اسمش خانوم مدیر روستا است شماره درمانگاه 33515758 هر روز صبح ها هست ، اگه برای چک آپ می خوای هم مجانیه هم واقعا کارش فوق العاده است
حراج کلیه لوازم http://cashop.persianblog.ir/
من پیش محتسبی میرم بهم گفته نازایی من امکان دار به خاطر لوله هامه که بستس گفته عکس رنگی بنداز اگه باز شد که هیچی اگه باز نشد باید عمل بشه خیلی هم میترسم نمیدونم جواب میگیرم یا نه
2706