2733
2739
عنوان

کسی هست کمکم کنه...

59 بازدید | 10 پست

شوهر من از لحاظ روانی آدم سالم و نرمالی نیست.هیچ کس تو خانوادش محلش نمیدن.برای جلب توجه بقیه خیلی منو دخترمو خورد میکنه بیرون‌.تو خونه هم همش سرکوفت میزنه.تازگی هم اعصابم خیلی ضعیف شده جوابشو میدم.بیشتر عصبانی میشه.دلش میخواداز صبح تاشب بهم فحش بده منم جوابشو ندم.ولی تحمل کوچیک ترین حرف منو نداره.مثلا من زنگ بزنم بهش به زور جواب میده.ولی خانوادش زنگ میزنن فقط قربون صدقشون میره بعد به من نگاه میکنه ببینه حرص میخورم یا نه.یا خواهراش وضع زندگیشون عالیه.همش بهم میگه فلانیا (اسم یه خواهرشو میگه) در هفته هر روز گوشت میخورن😐 یا میگه دیدی خواهرم طلا خریده خیلی دارنده ان.عقده داره انگار.نمیدونم چه جوری باهاش رفتار کنم.کسی میتونه کمک کنه

امشب چپ میرفت راست می اومد بهم میگف گاو

منم بهش گفتم گاو باباته.هصبانی شد حسابی کتکم زد.هر پنج شنبه مجبورم میکنه بریم مسجد سر قبر باباش فاتحه بخونیم.بعد دوتا دبه هم دسم میده برم آب بیارم بریزم سد قبر باباش.دهنمو نگاه میکنه که ببینه فاتحه میدم یا نه

یا ازم سوال میکنه فاتحه دادی

هر چند که باباش خیلی بدجنس بود هر وقت برم میبینم نگاه میکنه بسم الله میگم شروع میکنم به فحش دادن

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😔😔😔😔😔😔

عزيز دلم 

يه سوال ازت دارم دوران نامزدي هم اينحور بود؟

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟
😔😔😔😔😔😔 عزيز دلم  يه سوال ازت دارم دوران نامزدي هم اينحور بود؟

انقد شدید نه ولی بود

من کسی رو نداشتم وگرنه خدا شاهده همون فردای عقد طلاق میگرفتم‌

اصلا بخاطر فرار از خونمون با این ازدواج کردم خودمو بدبخت دو عالم کردم

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
انقد شدید نه ولی بود من کسی رو نداشتم وگرنه خدا شاهده همون فردای عقد طلاق میگرفتم‌ اصلا بخاطر فرار ...

مثلا دست بزن فحاشي ،

چون من نامزدم اينجوريه اما سريع بعدش پشيمون ميشه

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟
مثلا دست بزن فحاشي ، چون من نامزدم اينجوريه اما سريع بعدش پشيمون ميشه

تا حالا زیاد نمیزد 

جدیدا خیلی میزنه

فحاشی میکرد

اگه راهی داری  جدا شو اینجور ادما بیمارن تا معالجه نشن خوب نمیشن اگه دکتر میاد مشاور میاد ببرش

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
2738
تا حالا زیاد نمیزد  جدیدا خیلی میزنه فحاشی میکرد اگه راهی داری  جدا شو اینجور ادما بیما ...

اينجور ادما مگه قبول ميكنن مشكل داشتن 

اومده تو زندگي من با عزارتا مشكل 

هزارتا عيب و ايراد دارهه

اينجور ادما مگه قبول ميكنن مشكل داشتن  اومده تو زندگي من با عزارتا مشكل  هزارتا عيب و اي ...

خیلی سخته عزیزم خییلی 

واقعا خودت باید ببینی برات میصرفه باهاش زندگی کنی یا نه

عمرت و قراره بزاری 

چیزی که هیچوقت بر نمیگرده

حالا من دقیق مشکل شوهر شما رو نمیدونم شایرم قابل حل باشه

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
خیلی سخته عزیزم خییلی  واقعا خودت باید ببینی برات میصرفه باهاش زندگی کنی یا نه عمرت و قراره ب ...

روزي نيس ارزو نكنم كاش اين مشكلات رو نداشت كاش همش دروغ بود كاش يه روزنه اميد بىد كه ميموندم باهاش واقعا دوسش دارم 

اما حيف كه ما تو زندگي واقعي هستيم و كاش هاي من هيچ وقت واقعي نشدن😔