2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی روز خیلی حالم بد بود رفتم دکتر عمومی برام نوشت

فکر کنم عزیزم برای معده درد و مشکلات معده ای بد باشه چون من خاله مامانم میخورد معده درد گرفت باهش اصلا قرص اعصاب برای معده خوب نیست الکی دکترا هم نمیفهمن و میگن از اعصابه همه چیو

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2728
بله رفتم مشاور روانشناس برام داده افسردگي خيلي خفيف برا سه ما داده دوستاني كه ميگن نخورم تجربه اي خا ...

بخوراگه دکترت داده شوهرم الان 25ساله میخوره وبیماریش تحت کنترله

خودم هم یه ماه خوردم وسواسم خوب شدفقط30تاکپسکل خوردم

فقط دراقایون باعث کاهش میل جنسی میشه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

منم شوهرم بدون تجویز پزشک به درخواست من خورد یکسال خیلی بهتر شده بود از افسردگیش خیلی بیرون اومذه بود ولی متاسفانه قطع کرد بعد یکسال ولی بازم بهتره از قبلذمصرفه

ولی کاش بازم میخورد خیلی اروم شده بود

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری

[QUOTE=93447686]عزيزايي كه ميخورن ميشه علايمشونو بگن اگه امكانش هست[/QUOTE]

من افسردگي و وسواس فكري و نداشتن انرژي ...خيلي حال روحيم خراب بود خيليم سعي كردم دارو نخورم اما ديگه نميتونستم روي پاهام واستم،مجبور شدم بخورم،خيليم حالمو عالي كرد،انرژيم خوبه،حال روحيمم خوب شده،حتي روي خواب ديدن هات تاثير خوب ميزاره،كلا يه بي خيالي خاصي ميده به ادم جوري كه ادم حوصله نداره به مسائل حرص اور و ناراحت كننده زياد فكر كنه!!!

2740
اسي ٦٤ علايم افسردگيتون چيا بود؟

علایم من اینا بود.من همیشه تو خودم هستم دلم‌میخواد یک‌گوشه تنهای تنها باشم.بخصوص صدای بچه نشنوم.اولا میتونستم ادای آدمهای شاد و در بیارم.ولی این آخرا دیگه جلو همه‌گریه‌میکردم.دست خودم نبود فکرمیکردم‌بیماری لاعلاجی دارم و میخوام بمیرم.کلا خواب نداشتم.دلم نمیخواست برم بیرون و خیلی زود عصبانی میشم و داد و هوار 

یک صلوات میفرستی؟

رو هر کی ممکنه یه آثاری داشته باشه خواب رو به شدت زیاد میکنه میل جنسی رو تقریبا به صفر میرسونه 

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 

من خوابمم خيلي تنظيم شده دركل خيلي عاليم،ولي به هرحال داروي هاي افسردگي اكثرا عوارض خودشونو دارن

البته من اونقدر حالم بد بود كه ديگه برام عوارض مهم نبود فقذ دلم ميخواست خوب باشم

خيلي ممنونم كه پاسخ ميدين،اخه شوهرمم سرخود برداشت خورد الانم من شش روز ميخورم نگران شوهرمم هستم ميگه استرس و هيجانمو كم كرده موندم بخدا،بعضي وقتا حس ميكنم يكي داره قلبو تو دستاش محكم فشار ميده

2706