2733
2734
تمام داروهای اعصاب از جمله فلوکستین توو ماه اول حال آدمو بدتر میکنه یجورایی فرد دچار برون ریزی میشه ...

قبل مصرف توهم نداشت فقط غمگین بود و ناراحت بخاطر فوت برادرمون که با مراجعه به دکترای مختلف و تجویزهای مختلف تشدید شد افسردگیش به بستری و شوک رسید بعدم ....منظورم اینه لطفا به هر پزشکی مراجعه نکنین وتحت نظر یک پزشک باشین حداقل دوره درمان رو کامل کنین.فقط هم به مصرف قرص اکتفا نکنین.تشکر از توضیح کاملتون 😊🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چ خوب خدا کنه مشکل شوهر منم خوب بشه    

انشالله شفا از خداست وخود خداهم گفته تا دکتر نرید شفارنمیدم واقعا من فلوکسیتینو خیلی تایید میکنم زندگی منو که واقعا متحول کرد 

اینم بگم عوارض زیادی نداره فقط اگه چندین سال مصرف بشه پوکی استخوان میاره که با مصرف لبنیات جبران میشه من خودمم کم کاری تیرویید دارم بیست ساله لوتیروکسن میخورم عوارض این قرص هم پوکی استخوانه ولی اگه نخورم که دیگه نمیتونم زندگی کنم 

فقط ترک نکنه شوهرت مشوقش باش آروم آروم خوب میشه

شوهر شما وسواس فکریش چیه؟؟؟افسردگی هم داره

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
بااجازه ی استارتر دوستان نظرتون راجع به سرترالین چیه

سرترالین از فلوکستین خیلی بهتر و به روزتره 

ولی یخوره سازگاریش با بدن کمه طول میکشه بدن عادت کنه...مثل تهوع و بیقراری که هفته های اول زیاده

ولی اگه صبور باشی نهایتا بعد یه ماه عوارضش برطرف میشه...البته خیلیا هم این عوارض رو ندارن یا خیلی کمتر دارن

The trouble is you think you have timeBuddha
2728
انشالله شفا از خداست وخود خداهم گفته تا دکتر نرید شفارنمیدم واقعا من فلوکسیتینو خیلی تایید میکنم زند ...

رفتارای مذهبی و تکالیف دینی افراطی داره

مثلا حتتتتما باید اول وقت تحت هر شرایطی به مسجد برسه فقط یکیشه متعاقبا روو ظاهر و رفتارای منم حساس میشه...اضطراب زیاد پیدا کرده..‌کاهش وزن شدید داره ...رانندگی خطرناک داره یه سری رفتارای وسواسی عجیب...که خب مسلما افسردگی هم دنبالش اومد چون مادر همه این بیماریهای اعصابه

The trouble is you think you have timeBuddha
سمیرا هستم دوستان سما میگن تنبلیشون میشه کامل بگن.نمیگم چه توهمی چون ممکنه تلقین کنین،از دکتر بپرسین ...

ابتدای مصرف داروها یه کمی خطرناکه بخصوص برای کسانی که فکر خودکشی تو سر داشتن ازقبل، ولی نمیشه گفت دارو نخورن اتفاقا اگر دارو هم نخورن باز احتمال خودکشی هست. در کل یکی دو سه هفته باید مراقبشون بود

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
رفتارای مذهبی و تکالیف دینی افراطی داره مثلا حتتتتما باید اول وقت تحت هر شرایطی به مسجد برسه فقط یک ...

شما خودت واسه چی فلوکسیتین مصرف میکنی؟؟؟منم قصد بارداری دارم میخام بعد بارداری وشیر دهی خودمم بخورم چون احساس میکنم به خاطر شرایط زندگیم افسرده شدم سر بچه هام داد میزنم😢😢ینی از خودم متنفرم وقتی با بچه هام بداخلاقی میکنم

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
سرترالین از فلوکستین خیلی بهتر و به روزتره  ولی یخوره سازگاریش با بدن کمه طول میکشه بدن عادت ک ...

ممنونم من اللن یکماهی میشع میخورم حالم بهتره اشتهام یعنی پرخوری عصبیم کم شده

2738