2733
2734
عنوان

رو صورت بچم چیه اینانگرانم ،بیاید لطفا+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 30 پست
اگه تو جوشش ابکی شد ابلس....تب انجنان نداره ولی گرم میشن در حد ی درجه...ما از دیروز گرفتار شدیم

ا چرا گرفتار ابله؟

نمیدونم امروز یه کم گرم شده اخه لثشم باد کرده فک کنم داره دندونم در میاره 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم گلم  پنجره خارو ببند یا توری رو باز کن وقتی پنجره رو باز میکنی  و اینکه اگه ...

اره عزیزم ممنون ،اخه کولرمون خراب بود امروز درست کردیم بخاطر گرما محبوری باز کرده بودم

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2728
واسه خودمو شهرستان بودم خورده داغون شدم

واای منم اونجوری شدم ولی یه پماد هست ضدحشره چرا استفاده نکردی من هرسری میرم شهرستانمون استفاده میکنم سالم برمیگردم

اره عزیزم ممنون ،اخه کولرمون خراب بود امروز درست کردیم بخاطر گرما محبوری باز کرده بودم

اها

پس خداروشکر که درستش کردین😍

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

اووخ واس تو کبودم شده ک

واای منم اونجوری شدم ولی یه پماد هست ضدحشره چرا استفاده نکردی من هرسری میرم شهرستانمون استفاده میکنم ...

یادم میره چون عادت ندارم به شهرستان اینجوری میشم🙆‍♀️

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
2738
اها پس خداروشکر که درستش کردین😍

قوربونت عزیزم

ا چرا گرفتار ابله؟ نمیدونم امروز یه کم گرم شده اخه لثشم باد کرده فک کنم داره دندونم در میاره 

اره ابله گرفته پسرم....تنشو نگاه کن رو شکم و کمر میریزه بیرون ..اولش قرمز بعد برجسته و ابکی  و تاولی میشه اگه ابله باشه...معمولا هم قلبش مثلا ی دور روز حالت سرما خورده دارن

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
اره انقدر ک خاروندم

خیلی بده اه ادم عصابشم خورد میشه

اره ابله گرفته پسرم....تنشو نگاه کن رو شکم و کمر میریزه بیرون ..اولش قرمز بعد برجسته و ابکی  و ...

نمیدونم والا اولش قرمز بود پوستش دون دون ،بعد برجسته شد یکیشم یه دونه مثه جوش شده ،

اره ابله گرفته پسرم....تنشو نگاه کن رو شکم و کمر میریزه بیرون ..اولش قرمز بعد برجسته و ابکی  و ...

فعلا رو صورتشه واس پسرم یدونه هم رو دسش چیکار کنم ینی ابلس؟

پسزت چند سالشه‌سخته ؟

2706