2737
2739
عنوان

تحصیل کرده ها بیان یه لحظه لطفا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 56 پست
هرچی حساب میکنم نمیتونم روزنه ای ببینم...با بچه ، سردرد هم دارم ممکنه در طول هفته سه ، چهار بار سردر ...

خب شما که لیسانس داری؟؟؟چرا نگرانی شاید با خاطر بارداری یه مقدار حساس شدی رو تحصیلاات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

البته از نظر روانشناسی میگن وقتی بچه کوچیک دارین درس رو بیخیال شین چون درس خوندن تمرکز میخواد و وقت گیره و نمیتونید خوب به بچه برسین.اما من کسایی رو دیدم که کمک دارن.مادرشون یا .... بچه رو میتونن خوب نگه دارن

من خودم متاسفانه کسی رو نداشتم و خیلی زود وا دادم.حتی کتاب هم برای دکترا خریدم اما نخوندم.علت دیگه شم این بود با این اوضاع مملکت امیدی به آینده ش نداشتم

چه جالب ، عجب اراده ای

اره تازه یه بچه هم سقط کرده بود 

یکبار هم نشد کلاساش رو غیبت کنه 

ازین موردا زیاد داشتیم 

حتی استادامونم بودن 😁 

یه استاد داشتیم حتی بچه چن روزش رو گذاشته بود تو ماشین اومده بود سر کلاس 😨😨😨

2738
لیسانس

من پسرم که 3 ماهش بود ارشد قبول شدم یه شهر دیگه چون تو خونه بیکار بودم و مرخصی زاطمان بود درس خوندم 4 ماهش بود رفتم دانشگاه و ارشد فقط دو روز در هفته است و اون دو روز یه روزش خونه مامانم بود یه روز خونه مادرشوهرم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

عزیزم همچین ازخودت صحبت کردی فک کردم دیپلم ناقصی.. اگه خیلی عاشق تحصیلی بخون، ولی تو این دوره زمونه کارشناسی و ارشد خیلی با هم تفاوتی نداره اگه هدفت کارکردن باشه،البته بستگی به رشتتم داره