2733
2734
عنوان

تحصیل کرده ها بیان یه لحظه لطفا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 56 پست

من یه دوستام تا نه ماهگیش میومد دانشگاه 

به خدا سه شنبه امتحان داد چهارشنبه رفت بیمارستان بچشو به دنیا اورد پنج شنبه مرخص شد جمعه امتحانشو خوند شنبه اومد امتحان داد و رفت 

دیگه سختتر ازین

بچه دار هم بودن

تازه خیلیاشون حامله هم بودن میومدن کلاس 

دانشگاه نبود که کلاسای اموزش قبل زایمان بود 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیدش نزن پشتکار داشته باش

هرچی حساب میکنم نمیتونم روزنه ای ببینم...با بچه ، سردرد هم دارم ممکنه در طول هفته سه ، چهار بار سردرد که کلا مختل میکنه زندگی رو دارم ..چجوری پشتکار 

2731

درس و آموزش، فقط تحصیلات و دانشگاه نیست. اگه واقعا نمی تونی ادامه تحصیل بدی(که به نظر من خیلی جوونی و وقت داری)، یه آموزش حرفه ای دیگه ببین. هر چیزی. کامپیوتر(که خودش کلی شاخه داره و یک دنیاست)...زبان...خیاطی...آشپزی...

کسب درآمدم که می تونی بکنی باهاشون.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

واسه ادامه تحصیل دیر نیست. من الان 34 سالمه چند ساله ارشد دارم. قصد دکترا خوندن هم دارم. بچه هم ندارم. ولی فعلا نمی خوام بخونم. منتظرم شرایط اونطوری که می خوام بشه بعد بخونم. 

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
2738
من یه دوستام تا نه ماهگیش میومد دانشگاه  به خدا سه شنبه امتحان داد چهارشنبه رفت بیمارستان بچشو ...

منم هفت روز بود سزارین شده بودم امتحانات ترم اولم شروع شد،با نوزاد هفت روزه میرفتم امتحان میدادم و میومدم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
هرچی حساب میکنم نمیتونم روزنه ای ببینم...با بچه ، سردرد هم دارم ممکنه در طول هفته سه ، چهار بار سردر ...

الان که خیلی راحت شده ناامید نباش دوست من توکنکور ارشد باردار شد بچه رومیذاشت توکریر میرفت کتابخونه بهترین رتبه هم اورد

من یه دوستام تا نه ماهگیش میومد دانشگاه  به خدا سه شنبه امتحان داد چهارشنبه رفت بیمارستان بچشو ...

مشابه با این رو منم تو دانشگاه دیدم.خانمی که ۹ سال از ما بزرگتر بود.یعنی اون زمان تقریبا ۳۰ ساله بود.آخرای ترم یک ارشد زایمان کرد.دقیقا تا روز قبلش اومد کلاس.دو سه روز بعد زایمانم اومد.بخاطرش کلاس رو طبقه پایین تشکیل دادن.

2706