2737
2734

اگه بخوایم ببندیم با چیزی ( که بکشه و بالاتر ببره که درد میاد نبندیم  هم باز میفته روی بخیه درد میاد.. چیکار کنم پس؟ 

توروخدا یه راهی بگین... 

از طرفی شما برا کوچک شدن شکم چه روشی داشتین ؟ از کی باید بست؟ 

واسه من شکمم فوری جمع شد فقط قبل زایمان مریص شدم وای سرفه ک میکردم میمردمو زنده میشدم

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چیکار کردی جمع شد؟ 

خودش جمع شد وقتی که رفتم بخیه هامو بکشم دکتره تعجب کرد گفت انگار نه انگار زایمان کردی بخیه هاتم خوب گرفته

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2728

دراز بکش..به مادرت بگو با یه پارچه نرم که اذیت نشی شکمتو ببندی.وسفتیشم تا جایی که احساس درد نداری..وقتی کامل بست پاشو و روی رد بخیه هات سشوار بکش تا همیشه خشک باشه و عفونت نکنه