2737
2739

وای تا حالا شده جلوی کسی که خیلی میخواین محترمانه و باکلاس صحبت کنین تپق بزنین؟؟ من یه دفعه با مامانم رفتم دیدن دخترعمو بابام از کربلا اومده بود بعد هم کیک گرفتن هم شیرینی من ۲تاییشو برداشتم بعد دوباره کیک گرفتن اومدم بگم کیک و شیرینی صرف شد هول کردم گفتم کیرینی صرف شد دخترعمو بابام که یه لحظه تعجب کرد گفت کیرینی؟؟ و مرد از خنده  منم آب شدم از خجالت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
ازین بدترشم هست. یه بنده خدایی وسط جمع کاملا رسمی به جای شیر و کیک خیلی جدی و شیک ومجلسی گفت ک  ...

وای😂😂😂😂 پیش خودم گفتم حالا میگه از بس این کلمه رو بکار برده گفت. نمیدونم اصلا چرا اینجوری شد😐😐

با بابام وزن دایم ومامانم رفتیم توی مغازه لوازم خونگی.. مامانم گف بپرس قیمت این کتری قوری چنده.. من گفتم اقااین کیری قوری چند؟؟؟؟  واااای مرده پشت ویترین مورد ازبس خودش کنترل کرد نخنده زن دایم وبابام رفتن بیرون فقط مامانمم توشک بود طفلک خخخخخ

خدا جووونم مراقب نی نی تو دلم  باش🤰🤰🤰 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩... خدایا شکرررت ک درست وقتی ک فکرشم نمیکردم حاجتمو دادی و مامان شدم⁦❤️⁩
وای😂😂😂😂 پیش خودم گفتم حالا میگه از بس این کلمه رو بکار برده گفت. نمیدونم اصلا چرا اینجوری شد😐😐

قسمت بوده.  حالا اشکالی نداره  

شخصیت از جایی شروع میشه که مقایسه اونجا رو ترک کنه.  
2706