2737
2734
عنوان

یک نرم کننده مو خوب معرفی کنید؟

37132 بازدید | 14 پست
موهام اگر نرم کننده نزنم وقتی از حمام میام بیرون مثل چوب بهم میچسبه خیلی خشک شده لطفا یک نرم کننده و یک شامپوی خوب معرفی کنید
من اسپری موی دو فاز کریستال خریدم.. راضیم.. ارزونه.. 8 تومن گمونم

شنیدم ماسک موها و نرم کننده رولون خیلی خوبه.. البته گرون و کمیابه
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوبشو نمیدونم ولی من شمپو مصرف روزانه ave دارم فعلا و نرم کننده م سینره هست ولی نرم کننده داروگر و اوه هم استفاده کردم خوب بود. من چون موهامو مجبورم رنگ کنم مجبورم نرم کننده بزنم ولی خیلی کم. زیادش خوب نیست
من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 
اگه بتونی ریتون پیدا کنی عالیهههههه Reyton
مقوی و تغذیه کننده مو هست تو حموم میزنیو آبکشی میکنی

اورآل هم خیلی خوبه
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
2740
یه تاپیک بود برای محصولات ایرانی میگردم پیداش نمیکنم.. عنوانشم یادم نیاد
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
من همه مدل شامپو امتحان کردم بعد از یه مدت دیگه به سرم نمیسازه.. و این که موهامو خشک و زبر میکنه
الان مدت زیادی که شامپو آردن میزنم مخصوصا موهای رنگ شده یا روزانه شو
خیلی عااااااالیه اصلا پیدا نمیشه هههههههه منظورم اینکه باید بگردی تا پیداش کنی من یه مغازه سراغ دارم میرم ازش چندتا چند تا میخرمممممم

نرم کننده هم همینطوووور هر مارکی بگی امتحان کردم در نهایت منجر به خشگی موهام و موخوره میشد
تا اینکه چند وقت پیش ویتامینه مو "رنه بلانش" رو یکی معرفی کرد گرفتممممممم
معرکس هر چی ازش بگم کم گفتمممم

به من گفت قیمت واقعیش 40 تومنه ولی خرید قبل به من 26 داد خیلی هم بزرگه مثلا برای چند ماه بسه
به نظرم حتمااااااااا امتحانش کن
CafeMom Tickers

من هر چیزی بگید امتحان کردم ولی واقعا هیچ کدوم اونی نبود که بگم عالیه.تا اینکه یه روز یکی بهم گفت از نرم کننده لطیفه استفاده کن اولش دو دل بودم اصلا فکر نمیکردم یه مارک ایرانی قدیمی فایده داشته باشه و میترسبدم موهام بریزه ولی از اونجایی که چاره ای نداشتم(موهام بعد از دکلره اون قدر خشک و پف شده بود که روی شونه هام نمیوفتاد و همسرم بهم میگفت شیر کوچولو.مثل یال شیر موهام تو هوا بود )رفتم و لطیفه صورتی خریدم .یک لیترش شش تومن باورتون میشه؟  

خلاصه وقتی توی حمام استفاده کردم متوجه شدم با یه معجزه روبرو شدم.الان دو ساله که میزنم حالا طلاییشم اومده .واقعا باید امتحان کنید.اصلا ریزش نداره .فقط به ریشه مو نزنید.واقعا برای کسایی که از همه جا ناامید شدن پیشنهاد میکنم.من اول ماسک مو میزنم بعد هم نرم کننده لطیفه صورتی و بعد میشورم و نرم کننده طلاییشو میزنم. از بس که هر روز تو ایران یه کارخونه بسته میشه از ترس اینکه یه موقع نکنه گیر نیاد رفتم یه کارتنشو خریدم.

دوستان نرم کننده لطیفه طلایی سایز کوچیک اما حجمش خوبه ۳۵۰۰ تومان\شامپوبچه فیروز مدل بابونه برا موحالت دار ۵۰۰۰تومان \اسپری گره بازکن جانسون ۱۰۰۰۰تومان ارزون تر فیروز ۵۰۰۰تومان واقعا عالین من موهام خشک زبر همش گره می خورد الان انقدرنرم و درخشان شده لذت می برم ازشون