2733
2739
عنوان

این کار در منزل راسته ی دروغ؟

15465 بازدید | 13 پست

کار ما بسته بندی بوگیر کنسروی است کارمزد هر عدد 300تومان است و داخل هر کارتن 400عدد بوگیر.کارمزد هر کارتن میشه 120هزار تومن .به سفارش شما هفته به هفته از دو کارتن تا بیست کارتن میفرستیم تسویه هر هفته درب منزل شما انجام میشه بصورت نقدی.برای ثبت نام و صحت آدرس مبلغ 40000هزار تومن_چهل هزار تومن باید واریز کنید که بعد از صحت آدرستون با حقوق هفته اول برگردونده میشه.بعد از ثبت سفارش یه دستگاه بسته بندی به همراه جنسها براتون ارسال میشه .توجه داشته باشید تعداد محدودی نیرو نیازمندیم.شما به راحتی میتونید در هفته ده کارتن بسته بندی کنید که در ماه بالای چهار میلیون درآمد میشه و تسویه هر هفته درب منزل انجام میشه.

جهت تمایل به همکاری درخواست شماره کارت کنید و بعد از واریز مشخصات زیر را ارسال نمایید

مشخصات مورد نیاز:

1_عکس فیش واریزی

2_ادرس و کد پستی

3_شماره تماس

4_مشخصات فردی

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 

شک نکن دروغه کلاه براریه

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اینستا فرستاد .نمی‌دونم از کدوم شهره

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 
این چه کاریه که شما چهل هزارتومن باید بریزید ؟؟  خب اگه کارش راست باشه که ادرس حضوری بدن ادم ح ...

مثلا پول میگیره که دستگاه بفرسته که البته به نظرم کلاه برداریه، از هر نفر 40 تومن بگیره راحت همشو میزنه به جیب و خداحافظ، کی میخواد پیگیری کنه این وسط؟

اینستا فرستاد .نمی‌دونم از کدوم شهره

عزیزم من پارسال یه همچین چیزی بود 95واریز کردم دقیقا بسته بندی بوگیر بود بعد از واریز کانالشو بست وخودشم دلت اکانت کرد دقیقا فیلم کار با دستگاشم بود همه چیز طبیعی به نظر میرسید .اشتباه منو نکنی تا یه مدت حالم بد بود .

عزیزم من پارسال یه همچین چیزی بود 95واریز کردم دقیقا بسته بندی بوگیر بود بعد از واریز کانالشو بست وخ ...

خیلی ممنون که گفتی .اینم فیلم بسته بندی فرستاده ..پس الکیه ..ممنونم