2737
2734
عنوان

جواب سونوگرافیم 😭

1317 بازدید | 24 پست

آخرین پریودم ۲۳فروردین بود فردا نوبت پریودبعدیمه ماه قبل ۴روز تا خیر داشتم که بی بی چکم دوتا خط انداخت،من به حساب خودم ۹هفته بودم وجواب سونوی امروزم واینکه ۵هفتمه چطور تستم به اون زودی مثبت شده.خیلی استرس دارم .لکه بینی هم ندارم.امکانش هست قلبش تشکیل بشه😢😢😢

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

عزیزم انشاله خیره بعضی اوقات سن بارداری از تاریخ پری با سونو فرق داره نگران نباش چندماه اقدام بودی ؟؟؟

خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم انشاله خیره بعضی اوقات سن بارداری از تاریخ پری با سونو فرق داره نگران نباش چندماه اقدام بودی ؟ ...

نزدیک یه سال اقدام بودم.خیلی استرس دارم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2728
مگه ماهی یکبار پریود نمیشی؟

بله

خب این که همه چی‌ش عادیه قلبم تو هشت نه هفته ضربانش قابل شنیدنه الان زوده

واقعا یعنی امیدی هست

2738
استرس براتون سمه خانمی اصلا نگران نباش

خداکنه تشکیل بشه کلا ذهنم درگیرشه تا دوهفته دیگه که تکرارشه

استرس براتون سمه خانمی اصلا نگران نباش

برای منم دعا کن ماه چهارم اقدامم اینماه ک باردار شدین دارو مصرف کردین یا ن؟؟؟

ببین عزیزم که میگی تستت زود مثبت شده 

برا من بی بی چکم 5 روز قبل از موعد و تاریخ پریم مثبت شد همون روزم آزمایش بتا دادم مثبت بود 

ولی 5هفته و 3 روز رفتم سونو دقیقا مثل شما فقط ساک بود نه جنین نه کیسه زرده 

8هفته رفتم همه چی خوب بود 

اصلا نگرانی به خودت راه نده

سوره یاسین زیاد بخون 

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
خداکنه تشکیل بشه کلا ذهنم درگیرشه تا دوهفته دیگه که تکرارشه

تشکیل میشه چرا نشه تاالان خوب بوده ب بعدم انشاله خوبه و بسلامتی میاد بغلت 

2706