2737
2734
عنوان

بچهایی که وام ازدواج گرفتن بیان

3868 بازدید | 33 پست

سلام بچها میگم من 20 روزی میشه ثبت نام کردم وحدود سه هزار نفر جلوی منن توی صف ولی من به شدت نیاز دارم ک زودتر بگیرم بنظرتون میتونم حذف ثبت نام کنم و یه بانکی دیگه رو انتخاب کنم ک توی صفی هاش کمتر باشن اشکالی نداره اینکارو بکنم اخه بانک سینا 4 نفر تو ی صف بود ولی من حساب ندارم اونجا خیییلی زود میخامش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینکار رو انجام بده 

اصلا هم بانک صادرات رو انتخاب نکن خیلی اذیتت میکنن

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2738
ی پارتی پیداکن.  من کشاورزی ثبتنام کردم یک هفته ای گرفتم. ی جا ک اشنا داری فک کنم ویرایش دار ...

عزیزم چن نفر جلوت بودن حدودی ؟اخه پارتی واسه وقتیه ک بهت شعبه اعلام کنن به من نگفتن از بس که زیادن جلوم

عزیزم میتونی ثبت نامت رو حذف کنی و از طریق سایت کندو ثبت نام کنی... منم همینکارو کردم وامم یه روزه در اومد... اما بانک خیلی اذیتم کرد الان یه ماهه که مدارکم رو تحویل دادم اما هر روز که میرم بانک یه داستان جدید دارن... اگه مشکل واسه ضامن نداری بانک اقتصاد نوین و مسکن و رفاه برای هر نفر دو تا ضامن میخواد... ولی اگه یه دونه ضامن داری بانک ملی رو میدونم که یه ضامن میخواد 

همسر من بانک سینا بود در عرض یکهفته وامشو گرفت سخت هم نگرفتن خدایی

اما من صادرات بیشتر از۶ ماه کشید خیلی اذیت کردن هی برو بیا ....😠😠مدارکمو گم کردن هی مدارک چرت کپرت میخاستن که از همسرم هیچکدومو نخواسته بودن

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2706