2733
2739
عنوان

بابای همسرم بخونه،،،نااراحتم ازشون

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 31 پست
همون اذان و اقامه ...همسرم میگه تجربه دارن بهتره

مگه میخواد جراحی کنه یا چمیدونم با صوت بخونه که نیازه به تجربه 😐حالا بگو اول بابای من میخونه بعد بابای تو 😀

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شایو واقعا دستشون تنگه وگرنه کم نمیذاشتن براتون

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
2738

مساله خاصي نيستا

نهايت ميشه بچه رو ببرين مسجد

براش بخونن

ميتوني به خانوادت هم بگي گوسفند نكشن اگه قراره اينقدر خودتو ازار بدي

اين كارها براي ايجاد احساس بهتر شما هست نه بدتر شدن

بعدها پول دستتون اومد خودتون يه گوسفند بكشيد

حيف روزهاي قشنگ نيست با اين فكرا خرابش كني؟! 

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!

عیب نداره عزیزم سر این چیزا خودتو اذیت نکن

بذار ب دنیا بیاد حالا تا اون موقع ببین چی میشه

سر چیزای کوچک اصلا فکر تو درگیر نکن بیخیال باش

ی روزه میگذره

ب این فکر کن ک بچه کم کم بزرگ میشه و لذت میبری از بودنش اصلا این روزا رو یادت نمیمونه

من شوهرم خودش خوند دادیم پدرمم خوند پدرشوهرم فوت شده متاسفانه وگرنه میدادم اونم بخونه  برا خودت بحث درست کن حوصله داری  بیخیال باش بزار همه بخونن چی میشه مگه 😄😄😄😄

میشه دعا کنید برام " حاجت " بگیرم😭😞
2706