2733
2734
عنوان

اخه چرا من اینقدر بدشانسم😢😢

7397 بازدید | 40 پست

چند وقت پیش با نامزدم خلوت کرده بودیم که داداش که بزرگتر از دوتامونه و استادمه نمیدونست تو اتاقیم و اومد تو اتاق مارو با اون وضع بدون لباس و پتو دید😢حالا من از اون روز دیگه اصلااااا روم نشد برم سر کلاس طراحی ظهر پیام داده که حتما بیا وگرنه حذفت میکنم ولی بخدا خجالت میکشم برم نامزدمم میگه برو الان اسکریناشونو میزارم.میدونم زشته این مسئله رو هی کشش بدم ولی اخه ازش خجالت میکشم خیلی ازش حساب میبرم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خب شما که مقصر نیستید تقصیر اونه که یهویی بدون در زدن اومده تو اتاق..

پس پرو باش و برووو...

پیش میاد دیگه م درموردش حرف نزن و فکرم نکن..زشته..

دفعه ی دیگه یا دروقفل کنید یا یه چی روتون بکشید..

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜
این اسکرین برادر نامزدم

یا ابلفض شوهرت جرا گفته ...بیاااا خوب کردی از اول به رو خودت نمیاوردی میرفتی بهتر نبود 😂

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
الان باید سر کلاس باشم که نرفتم😢

داداس شماست یاشوهرت؟؟

بروبابا الان همه چشم وگوششون پارست

فکرشوبکن بابابزرگم خالم وشوهرخالمولخت لخت دیده روهم🤣🤣شوهرخالمم اون وسط پریده روخالم که باباش دخترشونبینه تااین حدغیرتی 

هرچی بیشترلفتش بدی بیشترنمیتونی بااین قضیه کناربیای  بروسرکلاست تاتموم شه بره