2737
2739

شوهرم اخلاق های خوب زیاد داره ... صبوره... آروم . .. خونسرد ... تو دعواهایی ک من راه میندازم اصلا بهم بی احترامی و توهین نمیکنه ...کاریه اما این کاری بودنش برام شر شده😣😣😣

دعوا هایی ک راه میندازم همش سر بی توجهی و کم توجهی اون .. اصلا بهم توجه نمیکنه خونه نیس همش سرکاره حتی شب ها هم شیفت و من تنهام.. تو ی شهر غریب ب دور از خونواده ام ... همش تنهام... هیچ کس رو نداارم.. از نظر بیرون رفتن مشکلی ندارم میرم سرم گرم میش ...  اما من نیاز دارم ب توجه و محبت شوهرم... خیلی بیخیال خیلی .. 

گاهی اوقات واقعا از دستش عصبی میشم..  گاهی حتی ب جدایی هم فکر میکنم 

نگید بچه ای  و فلان واقعا شرایط سختی😢

ببخشید سرتان رو درد اوردم کسی رو ندارم ک باهاش درد و دل کنم و نمیخوام خونواده ام چیزی بفهمن  

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
توقعات مادی تون رو کم کنید و ب جاش برای هم وقت بزارید کار زیاد یعنی دنبال پول زیاد بودن

بخدا من توقعی ازش ندارم ... همش خودش میگ خیلی کم توقعی ... اون برعکس من همیشه بهترین چیزا رو میخاد برا خودش و با کار و پول میخاد بدستش بیاره 😣

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
بخدا من توقعی ازش ندارم ... همش خودش میگ خیلی کم توقعی ... اون برعکس من همیشه بهترین چیزا رو میخاد ب ...

درسته توی جوونی میگن بیشتر کارکنید اما معنیش این نیست که خانواده رو فدا کرد

ایشون باید بدونن بهترین و باارزش ترین چیز ، همسر آدمه که توی خونه تک و تنها نشسته و چشم انتظارشونه ، نه پول بیشتر .

کی گفته افراد یک جنس نمیتونن با جنس مخالف تبادل نظر کنن؟
درسته توی جوونی میگن بیشتر کارکنید اما معنیش این نیست که خانواده رو فدا کرد ایشون باید بدونن بهترین ...

کاش اینطور بود اما اون اصلا اصلا گوش نمیده و هر وقت اعتراض میکنم و دعوا راه میندازم  انگار ن انگار حتی یبار تهدید کردم ب جدایی ی چن روز خوب بود بعد عین سابق کار بیرون میگرف