2733
2734
عنوان

چطوری لاغر بشم😔

1026 بازدید | 24 پست

توروخدا اگه راهی بلدین و میدونین ک لاغر میشم ۱۰۰درصد بگین🙁😭 یه سایز و حدود ۵کیلو میخام کم کنمم

کم نمیشه دیگ  موندم همینجوری 😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

برو باشگاه یا هم برنامهlose weight in 30 days رو دانلود کن ک مخصوص خانماست رژیم غذایی مربی آلارم و سه مرحله مبتدی حرفه ای و فوق حرفه ای داره و برقص

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

گل کلم با غذا بخور در هر وعده 

من معده ام میکروبی شده بود گل کلم خیلی خوبه با غذا خوردم برای درمان نعده اما لاغر شده 

امتحان کن عزیزم 😊

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

من تویه دوماه با ورزش و کالری شماری ۴کیلو کم کردم به راحتی الانم از باشگاه اومدم خیلی حس خوبیه ببینی وزنت کم شده و خوش تیپ شدی

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری
2706