2737
2734
عنوان

پس انداز جالب من

619 بازدید | 53 پست

بچه ها نمیدونم کارم جالبه یا نه !خواستم باهاتون درمیون بزارم وشما بفهمین که میشه با پس اندازای کوچلو یه پول قلبه جمع کرد

ما پارسال همین موقع از خواهرم ۱۰ تومن قرض گرفتیم شوهرم تا حالا ۵ تومنشو داده  من هم هرماه دوراز چشم شوهرم از خرجی خونه یه مقداری بابت اون بدهی به خواهرم میدادم وبه شوهرم نمیگفتم الان اون ۵ تومن رو من صافش کردم وشوهرم هنوز فک میکنه باید ۵ تومن به خواهرم بده 

اگه داد به اینجانب میرسه😎😂😋

خرجی خونه ما با شوهره با این روش نمیشه پس انداز کرد

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

چقدر بد که با همسرتون رو راست نیستین

من هر ماه‌ پس انداز میکنم و‌ شوهرمم در جریانه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چقدر بد که با همسرتون رو راست نیستین من هر ماه‌ پس انداز میکنم و‌ شوهرمم در جریانه

آخه شوهرم خیلی ول خرجه یعنی باور میکنی تامن جمع نکنم نمیشه .چندبار بهش گفتم وهربار ازم گرفته 

خیلی وقتا بدهی هاشو اینجوری میدم 

پارسالم با پس اندازم معوقه  قسط های خونه روصاف کردم 

ولی بهش گفتم مامانم داده

مجبورم گلم مجبورم.چون اگه پولی داشته باشه به خونوادش میده

چقدر بد که با همسرتون رو راست نیستین من هر ماه‌ پس انداز میکنم و‌ شوهرمم در جریانه

افرین منم همینم.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738

ب نظر من ک عالیه

هر خانمی باید پس انداز مخفی داشته باشه واسه خودش 

من خودم را خوب میشناسم.... می دانم کجای قلبت را نشانه رفته ام❤.... می دانم اگر یک "من" در زندگی ات کم شود، خودت هم کم میشوی.... این منم که تو را ماندگار کرده ام.... چون خودم را خوب میشناسم:) خبر از جای پای محکمم در قلبت دارم❤........

منم دقیقا همین‌کارو کردم

اللن ک هر ماه پولیو واسه پرداخت بدهیا میده میمونه واسه خودم

من این روشو قبول دارم چون

این پولا صرف جایی دیگه نمیشه چ اشکالی داره پنهونی باشه و شوهر فرت و فرت درخاست پول نکنه یا خیالش راحت باشه پول هست و تلاششو کمتر کنه 

در مواقع ضروری هم کار همین شوهر راه نیفته

شوهرم ماهی یه مقدار بهم میده.میگه حلالت خواستی خرج کن خواستی بریز دور.منم راحتم یه مقدارشو پس انداز ...

خوب اگه بهش بگی این هم پس انداز دارم همیشه روش حساب باز میکنن

به نطر من مردا خیلی پرروئن

2706