2733
2734
عنوان

عایا مردانی ک....

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 57 پست
ولی بعضیا هیچکی نیست بهشون گیر بده اینقده حسودیم میشه ها ، همه رو من تعصب دارن متاسفانه 🤒 لابد یچی ...

خیلی معذرت میخوام ولی ایشون خیلی داغونه....ادم اگه زنشو دوست داشته باشه روش غیرت داره که بهش آسیب نرسه نه اینکه خودش اذیتش کنه ...

خداياااي من شکرت بابت کنجدم    ...خانوماي گل واسه سلامتش یه صلوات بفرستين

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ديگه اونقد حساس نيس شوهرم كه شبوار جذب و بدبدونه 

فقط روي مو و برجستگي ها حساسه 

ازش هم مطمينم 

نميدونم والا من مردي كه خيلي گير ميداد به زنش كه حتي چادرم از مدل استين دار نميزاشته بپوشه ميشناسم كه چشم چرون و دنبال خانوم بوده

ازونطرفم مردي كه اصلا كاري به حجاب زنش نداره بازم دنبال خانوملي ديگه بوده ديدم 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

من شوهرم اوایل گیر میداد بعدا فهمیدم مقصر خودمم که تو خیابون یکی تیکه بندازه میام میگم بعدا که نگفتم گیرش کمتر شد ...بعدم اگه لباسی یه کم باز یا رنگ جیغ بپوشم میگه وقتی هستم بپوش

خداياااي من شکرت بابت کنجدم    ...خانوماي گل واسه سلامتش یه صلوات بفرستين
2731
خیلی معذرت میخوام ولی ایشون خیلی داغونه....ادم اگه زنشو دوست داشته باشه روش غیرت داره که بهش آسیب نر ...

عزیزم داغون ک چی بگم ،، فقط دارم با اجبار زندگی میکنم چون راهی برا جدایی ندارم ، خیییییییلی خصوصیات بد دیگم داره 😔😔

شوهر منم بنظرم اینجوری خوبه تا اینکه اصلا براشون مهم نباشه زنشون چچجورلباس میپوشه

اره منم دوس داشتم همسرم اینجوری باشه 

با اینکه خانواده خودم خیلی بازن و این مسائل اصلا براشون مهم نیس ولی  نمیپسندم خانوادمو 

دوست عزیز یک حدودی داریم که عرف و هنجار هر جامعه مشخص می کنه

مثلا در جنوب شهر تهران مانتو قرمز و شلوار کوتاه باعث جلب توجه میشه

یا شلوارک در قم برای یک آقا ....

این مدل حساسیت خوب عجیب نیست 

ولی اینکه شوهر مطلقا مخالف لینک پوشیدن همسرش هست یا اجازه بقالی رفتن به همسرش نمیره یا از خونه در آمدن

نشانه این هست آقا خودش مشکل داره. حالا یا درون و فکرش خرابه یا عملا خرابه

مثلا من یکی رو می شناسم آقا بسیار اپن مایند 

و با هیچ مدل پوششی مشکل نداره به جز لباسی که سینه خانومش مشخص باشه. حتی در جمع زنانه. .. خوب این معنی خاصی داره

2738

نمیشه گفت همه ولی به نظر من یه درصدی رو شامل میشه یکسریا افراطی گیر میدن وگرنه در حد معقول که مثلا یقت باز نباشه قابل پذیرشه ولی گیرهای الکی به نظر من نشون از یه کمبودی داره قطعا ولی بازم میگم نمیشه کلی گفت

تعریف کن ببینیم

یک روز داخل دانشگاه نشسته بودیم یعد یک حوض بود ما این طرف حوض بودیم یک چندتا پسر اون طرف حوض نشسته بودند بعد چندتا دختر مانتویی داشتند رد میشدند حجابشونم بد نبود ولی میدونی که داخل مانتو همه چی ادم معلوم بعد یکیشون از پشت پشت دهتر رو نشونه گرفت و حرفایی زد که  ما از این طرف شنیدیم به رفیقم گفتم لعنتی ها چقدر هیزند😑😑😑😑 دفعه بعد تو بازار بودیم داشتم  تو فروشگاه میگشتم یهو دیدم دو تا پسر از پشت دختر باز همون حرکت دارن تکرار میکنند دختر هم‌نمیفهمبد. منم عصبی بودم شدید از اونجایی که رو همجنسم غیرت دارم بعد یک بار بعدش دیدم طرف رژ لب زده صورتی جذاب پسره رد شد گفت ووووی جووووون لباش بخورم😟😞😞😞  تو دلم گفتم وقتی تو حامعه انقدر حیووون هست ادم خودش حفظ کنه لگدش نزنند😑😑😑😑😑 نمیسه بگیم من اینجوری بیرون میام بقیه نگاه نکنند خلاصه از بس ادمهای هیز دیدم. که نگووو و حتی نباید گفت همون چشم پاکشم خوبه میدونی چرا چون غریزه دارند😑😐 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2706