2733
2734
عنوان

عایا مردانی ک....

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 57 پست

وا چه مشکلی؟؟؟؟؟چه خارشی؟؟؟؟؟خب دوس نداره خانمش اون مدلی بگرده والا

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون از نگاه و ذهن مردای دیگه خبر دارن 

یه حالتی هم هست افراطیه اون تعصب و بد دلی هست  

شما کودومو میگی 

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !
2731

شوهر منم حساسه....خودشم هرجا دلش بخاد نگاه میکنه!!!!!!!

زیااااد حساس نیس ولی هی میگه گوشت چرا بیرونه...حالا مجبور بودی این مانتو بپوشی...نمیشه اینو تو دلشو ببندی؟

چرا روسریتو گذاشتی اونجا...خب نپوش دیگه!!!!!

همممش اینا رو میگه

این توجیه مشکل خودشون هست غالبا

شاید . نمیدونم . مرد هست به زنش گیر نمیده و حساسم نیست سرو گوشش نمیجنبه بر عکسشم هست . مرد  هست گیر دادناش و محدودیت اینا میزاره پای تعصب و غیرتش خودش هزار و یک مشکل داره . البته بقول شما هراشرایطو محیطی یه جور  لباس پوشیدنو تو جامعه ظاهر شدنو نمیپسنده . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 
2740
شوهر من فقط مانتو جلو باز نمیذاره بپوشم الانم همه مانتوها جلو بازن بخاطر همین عیدم مانتو نخریدم

چرا نخریدی . من مانتو جلو باز گرفتم خودم دکمه زدم . کار به شوهرمم ندارم گرچه میدونم بدش میاد اما خودمم نمیپسندم . هرچی پوشیده بری و بیای از دید و شر ادمای بد در امانه ادم . 

چرا نخریدی . من مانتو جلو باز گرفتم خودم دکمه زدم . کار به شوهرمم ندارم گرچه میدونم بدش میاد اما خود ...

باید خودم دکمه بزنم اخه وقتی جلو باز میپوشی همه اونجاتو نگاه میکنن من بدم میاد

میشه برای عموی جوونم ک فوت شده ی صلوات بفرستید💙
باید خودم دکمه بزنم اخه وقتی جلو باز میپوشی همه اونجاتو نگاه میکنن من بدم میاد

عزیزم وقتی دکمه میخوره دیگه کجاش بازه که کسی بخاد نگاه اونجات کنه . مثل بقیه مانتو هادکمه دارمیشه . اصلا باز نیست .