2737
2739

سلام به همه عزیزان. امیدوارم خوب و سلامت باشید.

اول بگم که پسرم فقط ۱۰ یا ۱۵ روز شیر خودمو خورد و در کنارش شیرخشک. اما بعد از اون فقط شیر خشک میخوره. شیرخشک سیمیلاک توتال کامفورت۱. پسرم الان ۲ ماه و ۱۴ روزشه. دو روز بعد از واکسن دوماهگیش اسهال شد. بردمش دکتر بهش پودر کیدی لاک داد. اما بازم خوب نشد. دوباره بردمش دکتر بهش کپسول لاکتوکر داد و شیرخشکشو عوض کرد و بهش شیر بدون لاکتوز داد. بازم خوب نشد. بعد از یکشنبه بهش شربت کوتریموکسازول دادم خوب بود اما باز امروز اسهال از صبح. 

چه کنم؟ خواهشا اگه میدونید کمکم کنید.

کدوم شهری یه دکتر بهتر ببر

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

شیرش رو رقیق تر درست کن اب بدنش کم نشه.. 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تهران یه فوق تخصص گوارش اطفال میشناختم

2740
نه اسهالکه نهبعد10روز روزی سه بارپیپی میکرد الان روزی دوباره،قبل واکسنم هفته ای یه بار😫

خوب طفلک قبل واکسن یبوست داشته بچه. بعد واکسن طبیعی شده. خدا حفظ کنه برات گلم.

خوب طفلک قبل واکسن یبوست داشته بچه. بعد واکسن طبیعی شده. خدا حفظ کنه برات گلم.

اره خیلی گریه میکرد قبلش همش نق میزد خوب نمیخوابیدولی خوب که شد رفتارشم بهتر شد،ممنون عزیزم خدا نینی شمارو هم حفظ کنه😍

من بعده واکسن دو ماهگی  دخترم از بس گریه کرد اسید و شیر بر میگشت گلوش صدا میداد باز گریهدمیکرد الانم روشه تو خواب میپره از بس بر میگرده تو گلوش فکر کنم رفلاکس شده.شیرم خوب نمیخوره همش با لثه هاش گار میگیره  یا لب مایینشو با ملچ ملوچ میخوره ب نظرتون چشه؟ دوماه و ۸ روزشه تقریبا

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
فقط شیر خودتو میخوره؟ قبل واکسن هم اینجوری بود؟

آره مال خودم.نه اینجوری نبود .

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️