2737
2734
عنوان

کیست تخمدان

112 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من ماه پیش یه کیست داشتم ۲۲ میلی تو تخمدان چپم البته ۵۰ میلی بودش داشتش اب میشد   دو تا فولی خوبم داشتم تو راستم بهم ۲ تاhcg داد زدم حامله نشدم ولی کیستم یهو شده ۶۰ میلی،ممکنه بخاطر hcg بزرگ شده باشه ؟ اخه من تو عمرم کیست نداشتم اینم بخاطر کلومفین ایجاد شده ،دکترم بهم گفت تو تنبلی تخمدان شدید داری   گرنه چرا کیستت بخاطر 2 تا hcg انقدر بزرگ شده ؟ خیلی ناراحتم 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربه شخصی خودم رومیگم: هیچوقت به یک دکتر اعتماد نکن، دکتر دوم و سوم و چهارم و پنجم هم برو، اگر همشون یک حرفو زدن، اونوقت سراغ بهترین دکتر شهر برو، اگر اونم همون حرفو زد بازم نا امید نشو و برو سراغ متخصص طب سنتی، اگر نتیجه نداد، بعد برو سراغ همون بهترین دکتر و شروع به درمان کن...

من اگر میخواستم ناامید بشم الان منو نازا کرده بودن😂😂

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘
2728
تجربه شخصی خودم رومیگم: هیچوقت به یک دکتر اعتماد نکن، دکتر دوم و سوم و چهارم و پنجم هم برو، اگر همشو ...

اره بخدا من بحرف یه دکتر گوش کردم،اینجوری شد

مال منم گنده شد ۹۰میل در ۸۰میل آخر عمل کردم من آمپولی نزدم رشدش ولی وحشتناک بود.

وای الهی چرا همینجوری داشت رشد میکرد، لاپرا کردی؟

2738

درمان کیست تخمدان باید پیش یه دکتر حرفه ای و کار بلد انجام بشه کسی که تجربه بالایی تو انجام درمان بیماری زنان داشته باشه و دکتر نادره شایگان از بهترین متخصص های زنان و زایمان هستند که میتونن هر کسی تو مسیر بهبودی کمک کنند.