2737
2739
عنوان

ازدواج باهاش مشکوک نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1286 بازدید | 75 پست

خب گفته بیا دوره نامزدی باهم راحت باشیم.بیچاره خونه هم گرفته . خیلی هم عالی چه اشکال داره.

ولی اگر بعد دوستش نداشتی ایراد از خودته نگی نگفتیم.

تو این یه سال خوب شناختیش؟

عزیزم از بس گفتی افسرده ام و خانوادم ال و بل هستند طرف شک کرده میخواد عقدت کنه اما تو عقد رابطه کامل نداشته باشه تا خوب بشناسدت که اگه نتونستید با هم ازدواج کنید لااقل اسمتون از شناسنامه همدیگه پاک بشه من که بهش حق میدم طرف یه بارم طلاق گرفته چشمش ترسیده از طرفی خوب احتیاج به رابطه هم داره اما گفته کامل نباشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تحصیلاتت چیه؟؟؟ کاری به عقایدت ندارم ولی چند نفر رو میشناسی با دوست پسرشون ازدواج کردن و خوشبختن ...

من خيليا رو ميشناسم با دوست پسرشون ازدواج كردن بستگي به هر دو طرف داره وگرنه جون دوستن به ازدواج نميرسن دليل نيس

2728

ميترسن نكنه اين ازدواج دوم پسرشون  خدايي نكرده به جدايي ختم شه بعد ميدونين كع اگه دوران نامزدي(زماني كه عقد هستن) خانم باكره نباشه كل مهريه رو ميگيره ولي اگه باكره باشه نصف مهريه تعلق ميگيره شايدم جور ديگه اي فكر كنن🤷🏻‍♀️

خدايا خودت فردامونو بساز تو بسازي قشنگتره :)  
2738

عزیزم این اقا از نظر روانشناس باید بررسی بشه شاید خانم قبلیش سرد نبوده این اقا زیادی گرمه که بعدا شما هم باهاش به مشکل بخوری تو همین سایت یه دختره میگفت شوهرم روزی 3 بار ازم رابطه میخواد خوب واقعا سخته

من خيليا رو ميشناسم با دوست پسرشون ازدواج كردن بستگي به هر دو طرف داره وگرنه جون دوستن به ازدواج نمي ...

دوست پسر با آدمی که میخاد تایمی رو باهات بگذرونه تا بشناستت و مطمئن شه در کنار هم آسوده اید... رو یکی ندونید...

این دو مرد کاملا باهم متفاوت هستن...مردی که از روز اول از رابطه جنسی و توقعاتش توو این زمینه صحبت کنه..مشخصه دنبال چیه؟؟؟

دوست پسر با آدمی که میخاد تایمی رو باهات بگذرونه تا بشناستت و مطمئن شه در کنار هم آسوده اید... رو یک ...

خوب اینها قرار ازدواج کنن و طبیعتا درباره مسائل جنسی هم باید صحبت کنن الان همه مشاوره ها هم سطح جنسی دختر و پسر رو تو جلسه مشاوره جلوی همدیگه سوال میککن و میگن حتما قبل از عقد درباره اش حرف بزنید من و همسرم هم قبل عقد توافق کردیم که تو دوران عقد رابطه مون جوری باشه که من باکره باشم که اینجوری هم شد والا الان هم ۱۳ ساله داریم با هم زندگی میکنیم