2737
2734
عنوان

به برگشت عمل اعتقاد دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 18 پست

این جهان کوه است و فعل ما ندا 

از مدتها سوی ما آید صدا 

شک نکن ک نتیجه ی رقتارشو دیده . این دنیا خیلی خیلی حساب کتابش درسته . باید خیلی مواظب باشیم 

من یک زن،خواهر ،همسر ،مادر  نیستم . من یک آگاهی ام . یک روح اصیل ک ب زمین اومدم تا رشد کنم و تجربه کنم.آگاهی متصل ب شعور مطلق هستی،در راه رسیدن ب کمال.ب آرامش رسیدم و آرامش من ب هیچ عامل بیرونی وابسته نیست. آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......
نه  من اعتقاد ندارم   من یه داداشی دارم که الان 2 ساله شدیدا پول دار شده    از ...

ببین  بحثه زمان نی شاید ۲۰ سال دیگ ب یه خفتی بیوفته ک ندونه از کجا خورده

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه  من اعتقاد ندارم   من یه داداشی دارم که الان 2 ساله شدیدا پول دار شده    از ...

داداش شما توی آزمون سخت نعمت قرار گرفته. شما اصلا کاری بهش نداشته باشید چنان با کللللله زمین بخوره ک نفهمع که از کی و کجا خورده. از الان بخاطر عاقبتش دلم بحالش سوخت 

من یک زن،خواهر ،همسر ،مادر  نیستم . من یک آگاهی ام . یک روح اصیل ک ب زمین اومدم تا رشد کنم و تجربه کنم.آگاهی متصل ب شعور مطلق هستی،در راه رسیدن ب کمال.ب آرامش رسیدم و آرامش من ب هیچ عامل بیرونی وابسته نیست. آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......
2728