2726
عنوان

به برگشت عمل اعتقاد دارید؟

135 بازدید | 18 پست

سال گذشته تو مراسم یکی از اقوامم آبروم رو جلوی خانواده شوهرم برد من هم باهاش قطع رابطه کردم خیلی دلم شکست... دیشب شنیدم با خودش و خانوادش همون اتفاق افتاده ولی دلم خنک نشد... نه به خاطر اینکه سرش اومد... اونقدر ناراحتم کرده بود و بی خیال بود که خیلی عذاب کشیدم یه سال

گر نگهدار من آنست که خود میدانم، شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

شدیدا اعتقاد دارم.

گاهی گمان نمیکنی و میشود  ......ما در جهانی زندگی میکنیم که اشتباهاتمان را تقدیر به دوش میکشد ولی موفقیت هایمان را مدیون تلاشمان هستیم!!!!خدا اگر مهربان نبود چه میکردیم با این حجم از ادعا.......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هر عملی عکس العملی داره و دنیا و اتفاقاتی که برامون پیش میاد بازتاب کارایی هستن که انجام دادیم بازتاب برخی در دنیا برخی در برزخ و برخی در قیامت اشکار میشن

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

اره آبرو خیلی مهمه واسه خدا

قربونش برم 

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

نه  من اعتقاد ندارم  

من یه داداشی دارم که الان 2 ساله شدیدا پول دار شده   

از وقتی پولدار شده  ره به ره به من و خواهر و  مادرم میگه گدا گشنه  و هزار تا حرف بی ربط و  دری وری 

به نظر من توو این 2 سال باید  از عرش به فرش برمیگشت 

اما روز به روز داره  وضعش بهتر میشه 

من کاری به وضعش ندارم اینکه دیگرانو  تحقیر میکنه باید  جواب بگیره که نمیگیره

اره معتقدم 

دونه دونه کاراشون و جوابگو میشن ولی بدیش اینه ک خودشون و ب خریت میزنن ک یا سرنوشته یا کاره خودشون

😏

منکه آرزو دارم بدترین چیزارو ب چشمشون ببینن

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
نه  من اعتقاد ندارم   من یه داداشی دارم که الان 2 ساله شدیدا پول دار شده    از ...

به نظر من کار بدی هر کسی به خودش بر می گرده! شک نکن

گر نگهدار من آنست که خود میدانم، شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2706