2737
2734

پسرم سه روز تب شدید داشت ۳۹.۴۰.هیچی نمیخورد بجز شیر خودم.خیلی بیحال بود و کلی لاغر شد.روز چهارم تبش اومد پایین و از دیروز کل تنش پر از دونه های قرمز شده.پیش دکتر طب سنتی بردم گفت رزئولاس و دیفن هیدرامین داد.حالا میخوام ببرمش دکتر متخصص.کسی این مورد تجربه کرده؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

دخترمن یه دفه ای تب واسهال شد فرداشم بدنش به خصوص پشتشریخت بیرون خیلی وحشتناک.بردمش متخصص گفت رزئولاس وتب ویروسی دارو داد خوب شد بعدش یبوست شد😓😓😓چهارماهشه.

هیچی  

عزیزم خوب کاری میکنی، حتما ببرش پیش متخصص. این چیزا را سرسری نگیرید

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
عزیزم خوب کاری میکنی، حتما ببرش پیش متخصص. این چیزا را سرسری نگیرید

سه روزی ک تب داشت من سه بار دکتر بردمش.گفتن عفونت گوش هس.اخه من سفر رفتم گفتم سرماخورده حتما سرش.اما تلش قط شد دیروز برگشتم ک دیدم دونه زده تنش

2706