2733
2734

من قبلا خیلی اعتماد به نفس داشتم

مغرور بودم و قوی

هرکسیو تحویل نمیگرفتم

خلاصه خودمو خیلی قبول داشتم ولی به دلایلی تو خونه مونده بودم و یجورایی خودمو حبس کرده بودم

اونم به مدت طولانی ولی دلیلشو نپرسین چون مجبور بودم

تا شد این روزای سختی ک دارم میگذرونم

یهو وارد اجتماع شدم

دخترای بهتر از خودمو دیدم

عکس العمل و مسخره کردن پسرارو دیدم

ولی دیگه مثه قبل نیستم

مهربون تر شدم بیشتر ارتباط برقرار میکنم

اما انگار آدم تو جشن تولدش میفهمه ک چقد تنهاس😞

یهو اعتماد به نفسم به شدت افت کرد

حالم خیلی بده

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

تاپیکمو بخون . زندگی من...شاید کمکتون کنه.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
تاپیکمو بخون . زندگی من...شاید کمکتون کنه.

خوندم عزیزم

من یجورایی از چیزای ماورا طبیعه میترسم

اگه با فرشته مقرب ارتباط برقرار کنم چیزی نمیشه؟

بعد اینکه دقیقا باید چیکار کنم؟

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوندم عزیزم من یجورایی از چیزای ماورا طبیعه میترسم اگه با فرشته مقرب ارتباط برقرار کنم چیزی نمیشه؟ ...

نه اتفاقا فرشتگان برعکس بقیه چیزای ماورایی به زندگیت نور زیبایی برکت میده.

تو اولین تاپیکام کلا توضیح دادم که باید چکار کنین. 

باید بهشون نامه بفرستی ودرخواست کنی وارد زندگییت بشن. اداب خاصی ندارع .ففط صداشون کن بگو وارد زندگیت بشن وبه زندگین نور وبرکت سلامتی یا هرچیزی میخوان بدن. 

فرشتگان باهم کاراشون فرق میکنه .برید تتپیکای اولمو بخونین. کاملا توضیحشون. دادم. اگه مشکلی داشتین بگید تا راهنماییتون کنم.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
2728
نه اتفاقا فرشتگان برعکس بقیه چیزای ماورایی به زندگیت نور زیبایی برکت میده. تو اولین تاپیکام کلا ...

مرسی مهربون❤

مرسی مهربون❤

خواهش میکنم.