2737
2734
عنوان

شیمی محض آسونتره یا کاربردی؟

411 بازدید | 8 پست

عزیزان در مقطع کارشناسی شیمی کاربردی آسونتره یا شیمی محض؟ مهم نیست کدومو بخونم فقط میخوام شیمی باشه برای کار دیگه ای میخوام که از هردو راه میشه رفت 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رشتم شیمی کاربردیه

تا ترم اخر تمام درسا مثل همه 

فقط ترم اخر و چند واحد متفاوته

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728
پسر خالم شیمی کاربردی خونده تو دانشگاه ازاد .والا اون که خالم میگفت اصلا نمی خونه  .فقط شب امت ...

خوشبحالش چجوری نمره میگیره پس

والا دهن ما سرویس شد 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

من شیمی محض خوندم. وحشتناک بود درسا. به شدت سخت. شنیدم کاربردی آسونتره

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
خوشبحالش چجوری نمره میگیره پس والا دهن ما سرویس شد 

نمی دونم .

با خالم یکسره در گیر بود .خالم میگفت نمیخونه میزار شب امتحان .کارشناسی رو با معدل ۱۶ گرفت .چند روز دیگه ازمون ارشد داره

2738