2733
2739

اگه یه نفر که باهاتون خوب نیست از روی عمد جلو بقیه بهتون بگه اخلاق نداری وبداخلاقی چی جوابشومیدین 😔خیلی ناراحتم نمیتونم جوابشو بدم واینو تکرار میکنه اگه میشه کمکم کنید مرسی😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو خودتی

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
2731

بگو استادم تو بودی 🤣

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2740
آخخخخخ دندون من شکست وای بحال اون طرف

دیگه چه کنیم دیگه😎😁

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   

بخند و بگو هرکی هر شخصیتی داشته باشه بقیه رو هم همونجوری میبینه...مثلا دوستام که خیلی با ادب و مهربون هستن، از نظرشون منم خیلی مهربون و خوش اخلاقم، حالا نظر شما اینه دیگه چه میشه کرد

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

مشکلم اینه که چندنفردیگه م طرفداریشو میکنن😔😔 چون اونام باهام خوب نیستن بعد میگه من تنها نیستم که میگم خیلیا باهام موافقن تو این لحظه نمیدونم چی جوابشو بدم یه دختریه ده تا زن ۳۰ساله رو جواب میده که نتونن حرف بزنن خیلی حاضرجوابه منم همیشه جلوش کم میارم

مشکلم اینه که چندنفردیگه م طرفداریشو میکنن😔😔 چون اونام باهام خوب نیستن بعد میگه من تنها نیستم که م ...

فقد بگو ادمایی مثه تو این دنیا با حرفاشون دیگرانو میسوزونن اون دنیاهم  خودشونو

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)