2733
2739
عنوان

فک کنم تا صبح من سکته کنم 😭😭😭😭

641 بازدید | 55 پست

بچه ها فردا اسباب کشی خونه مع باید تخلیه کنیم  ده میلیون کم داریم 

گوشی  شوهرم  پلستیشن پس مو گذاشتیم برای فروش نرفته نمیدونم چ غلطی کنممممممم خدایا به دادم برس

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

خیلی داغونم چیکار  کنم 😭😭😭😭

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای حالم خیلی بده

2728
خونه خریدید یا میخواید برید مستاجری؟

مستاجر من بدبخت  😭😭😭

خونه هنوزاجاره نکردی؟کجا میخواید بریم؟مهلت بگیرید طلاچیزی داری بفروش.یاقرض کنید.عزیزم خداکنه همیشه ادم مشکل بی پولی داشته باشه 

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...
2738
وای حالم خیلی بده

ذکر یا جوادالائمه بگید دوستم یه نذر هم هست البته برا خرید خونه خیلی مجربه و اسون

خدایا کمک مان کن تا از ما به دیگران، تنها خیر و نیکی برسد.ٱمین یا رب العالمین.
عزیزم خانواده خودت یا همسرت نمیتونن قرض بدن بهتون ؟

ن هیچ  کدوم نداشتن حتی  هزارتومن  بهمون  بدن 

عزیزم  جور میشه منم خیلی کم داشتم ولی خداروشکر جورشد الان ی تومن دیگه کم داریم که گفتیم اسباب بیاریم میدیم

نذر سوره اسرا دارم.۵تا مونده اگه کسی میتونه کمک کنه اگه خواستید بخونید لطفا بهم بگید...ممنون
2706